מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה

תואר ראשון, לימודי תעודה

חוגים נוספים במכללה

מכללת רמת גן הוקמה לפני שני עשורים כמרכז הלימודים הראשון של האוניברסיטה הפתוחה, ומאז היא מהווה את המרכז הגדול והוותיק ביותר של האוניברסיטה הפתוחה. מכללת רמת גן מאפשרת לימודים במגוון נושאים, לתואר ראשון או לימודי תעודה, לפי קצב התקדמות אישי, ובשכר לימוד אוניברסיטאי .

תוכנית הלימודים של מכללת רמת גן הינה תוכנית הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה
התואר המוענק הינו תואר של האוניברסיטה הפתוחה.

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מפגשי מידע למתעניינים בלימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת גן - מפגשי מידע מתקיימים כל שבוע, בימים ראשון, רביעי ושישי. לפרטים נוספים והרשמה ללא התחייבות, מלאו את הטופס משמאל.
יום ראשון 17:00-18:00; יום רביעי 17:00-18:00; יום שישי 10:00-11:00

לימודים לתואר ראשון B.A - מידע כללי על לימודי תואר ראשון
מכללת רמת גן היא המרכז הגדול בארץ לתואר ראשון מטעם האוניברסיטה הפתוחה, ומציעה מעל 60 שילובים שונים לתואר ראשון:
תואר ראשון בניהול (מנהל עסקים)
תואר ראשון בכלכלה - לרבות תואר בראיית חשבון חשבונאות
תואר B.A. משולב עם לימודי תעודה - התוכנית המשולבת לממשל ומנהל ציבורי
תואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בין לאומיים
תואר ראשון במדעי ההתנהגות
תואר ראשון בתקשורת
תואר ראשון בפסיכולוגיה
תואר ראשון בסוציולוגיה
תואר ראשון B.A. של האוניברסיטה הפתוחה ותעודת מקצוע במנהל ציבורי מטעם מכללת רמת-גן
תואר ראשון בחינוך
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול
תואר ראשון בראיית חשבון (חשבונאות)
תואר ראשון במדעי החיים
תואר ראשון במדעי החברה
תואר ראשון במדעי הרוח

ביה"ס למאמנים אישיים ועסקיים - חדש!

תוכנית המקפצה - תוכנית ייחודית הכוללת שיעורי תגבור ותרגול, פורטל של פתרונות ומבחנים, מרתונים לתרגול לפני בחינות, יועצים אקדמיים וליווי אישי, בניית מערכת שעות אישית, ועוד. כל אלה מבטיחים כי הסטודנטים של תוכנית המקפצה במכללת רמת גן נהנים מזמן לימודים לתואר קצר, ללא הוצאת כסף על מורים פרטיים, מגדילים את הסיכוי לקבל את התואר, משפרים את ממוצע הציונים, ומגבירים את הסיכוי להתקבל לתואר שני.

לימודים חוץ אקדמיים
לימודי פסיכותרפיה גופנית
חדש! ביה"ס למקצועות התקשורת - קורס דוברות ויחסי ציבור
המרכז למקצועות הניהול
המרכז למקצועות המזכירות
המרכז למקצועות שוק ההון והפנסיה
המרכז למקצועות החשבונאות
המרכז למקצועות המחשב
המרכז למקצועות היין

לימודי תואר במכללת רמת גן במסגרת האוניברסיטה הפתוחה מאפשרים לכל סטודנט לקבוע את קצב הלימודים המתאים לו, וכן מאפשרים לשלב עבודה עם לימודים. יתרון נוסף של האוניברסיטה הפתוחה הוא, שהיא איננה מצריכה תנאי קבלה, אלא כל אדם יכול להתקבל, כאשר המשך הלימודים תלוי ביכולות האישיות של האדם בלבד. בדרך זו מתאפשר לסטודנטים ללמוד לתואר מוערך ויוקרתי, אך ללא מחסומי קבלה ותוך גמישות והתאמה מרבית.

סטודנטים במכללת רמת גן זכאים למגוון רחב של מלגות והלוואות, על פי מקום המגורים, מצב סוציו אקונומי, פעילות חברתית, ועוד. מלגות עידוד לחיילים, מלגות עידוד למשרתים בשירות לאומי, מענק שחרור מצה"ל, קרן מלגות של עירית רמת גן, קרן מלגות של מכללת ר"ג לתושבי ר"ג, קרן מלגות של מכללת רמת גן, קרן הלוואות לסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה, קרן הלוואות לתלמידי מכללת רמת-גן, הלוואת כלל מימון אשראי צרכני בע"מ - מימון מלא של שכר הלימוד, מלגות סיוע ומלגות הצטיינות, פר"ח - פרויקט חונכות ארצי, ומלגות אחרות הן רק חלק מהרשימה. לבירור זכאות למלגה ספציפית יש למלא את הטופס מצד שמאל.

במכללת רמת גן לומדים מדי שנה אלפי סטודנטים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, ונוסף על כך מבחר לימודי תעודה. סגל המרצים במכלל רמת גן האוניברסיטה הפתוחה הוא איכותי ומקצועי, ומעניק לסטודנטים ליווי אישי המותאם לצרכיהם. מכללת רמת גן במסגרת האוניברסיטה הפתוחה מציעה מגוון רב של מסלולי לימוד, כאשר כל סטודנט קובע את קצב הלימודים המתאים לו. מגוון המסלולים ללימודי תואר ראשון במכללת רמת גן כולל לימודי כלכלה, מדעי המדינה, מדעי התנהגות, סוציולוגיה, מדעי המחשב, פסיכולוגיה, מדעי החיים, חשבונאות ועוד.

מכללת רמת גן מציעה גם לימודים חוץ אקדמיים במגוון תחומים מרתקים, ובהם לימודי ניהול ותיירות, לימודי חשבונאות, ולימודי מקצועות המחשב. רוב הקורסים מקנים נקודות זכות במסגרת לימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, ומהווים נקודת התחלה מצוינת למי שזמנו מוגבל.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?