מוסדות לימודים

לימודים לאנשים עובדים

לימודי תואר במסלול לאנשים עובדים

בעידן של היום חשוב שנתמקצע, נרכוש ידע חדש, נרחיב אופקים ונפנה ללימודי תואר. לא תמיד מתאפשר לנו לעשות כך בעקבות שעות עבודה מרובות ועל כן מציעות מכללות רבות מסלולי לימודים לאנשים עובדים. כך תצליחו לרכוש השכלה גבוהה ולהמשיך לעבוד במקום העבודה הנוכחי. עבור רבים מסלולים לאנשים עובדים מהווים גלגל הצלה שכן הם מאפשרים מימון לימודים נוח יותר ויתרה מכך קידום בעבודה בסיום הלימודים. מכללות לאנשים עובדים מציעים מגוון תחומים שבהם אפשר לשלב ימי עבודה. לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים, לימודי חשבונאות ועוד הנם רק חלק מהתחומים המוצעים במכללות לאנשים עובדים. כמו כן תוכלו לקרוא גם כאן על לימודי ערב במגוון תחומים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
מוסדות לימוד מובילים המציעים מסלולי לימוד לאנשים עובדים:

המרכז ללימודים אקדמיים

אורנים המכללה האקדמית לחינוך
אפקה, המכללה האקדמית להנדסה
מכללת רמת גן - האוניברסיטה הפתוחה
מכללת סלע דעת
המכללה הישראלית לאימון 
המכללה למינהל
רשת מכללות עתיד
המכללה האקדמית גליל מערבי
מכללת מגמות
מכללת CoachME
המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן

לימודים אקדמיים במסלולים ייחודיים לאנשים עובדים - מידע כללי

מכללות לאנשים עובדים עובדות במתכונת רגילה של ימי לימוד מרוכזים. כמו כן נלמדים כל התכנים שנלמדים במתכונת רגילה. בסיום הלימודים, מקבלים הסטודנטים תעודה מטעם המכללה והלימודים נמשכים בין 3- 4 שנים תלוי במוסד. בין המכללות לאנשים עובדים תוכלו למצוא מכללת רמת גן העובדת בחסות האוניברסיטה הפתוחה. המכללה מציעה מגוון תחומים לתואר ראשון וזאת על פי מתכונת של האוניברסיטה הפתוחה. כידוע, האוניברסיטה הפתוחה עובדת בשיטה שונה משאר המכללות והאוניברסיטאות. הלימודים מתבצעים עצמאית על ידי הסטודנטים בביתם כאשר מגיעים פעם בשבוע ליום מרוכז. הלימודים כמובן דורשים יותר משמעת עצמית אך כל חומרי הלימוד, רישום לבחינות ועוד מוסדר על ידי מכללת רמת גן.

לימודים גבוהים לאנשים עובדים - ללמוד בזמנכם הפנוי

מכללות לאנשים עובדים יסייעו לכם להגשים את חלומכם להוציא תואר ראשון או תואר שני ולא לוותר על כך. דעו כי מכללות רבות מציעות מגוון תחומים לאנשים עובדים כגון מכללת רמת גן, המרכז ללימודים אקדמיים, המכללה למינהל, רשת מכללות עתיד, מכללת סלע דעת, המכללה האקדמית גליל מערבי, אפקה - המכללה להנדסה ועוד. המסלולים לאנשים עובדים אינם נדירים ועונים על דרישה מבוקשת. ההיצע הינו רחב וכל שעליכם לעשות הוא למצוא את התחום והמכללה המתאימה. המכללות מציעות מגוון רחב של שירותים כגון חניה, בתי קפה, מעונות, קירבה למרכזי קניות , חדרי כושר ועוד. אל תוותרו על השכלה גבוהה שתפתח עבורכם דלתות תעסוקה רבות.

שירות אישי חינם
לימודים לאנשים עובדים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?