המרכז האקדמי למשפט ועסקים

Think Global

חוגים נוספים במכללה

המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הינו מוסד מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. המרכז האקדמי מציע לימודי תואר ראשון איכותיים, לימודי מכינה למשפטים למועמדים אשר אינם עומדים בתנאי קבלה, ושורה ארוכה של מלגות על פי מצב סוציו אקונומי, הצטיינות, מעורבות חברתית, פר"ח ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

פקולטות ומסלולי לימודים - המרכז האקדמי למשפט ועסקים:
הפקולטה למשפטים
חדש! תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים
תואר ראשון במשפטים
תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה
תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט וזכויות אדם
תואר ראשון במשפטים בהתמחות דיני משפחה
תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט מסחרי
מכינה למשפטים - מכינה קדם משפטית

הפקולטה למנהל עסקים - לימודי מנהל עסקים וחשבונאות
תואר ראשון בחשבונאות
תואר ראשון במנהל עסקים
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות שיווק
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות מימון
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ניהול תפעולי
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית

תואר משולב - משפטים ומנהל עסקים:
בעידן הכפר הגלובלי הנוכחי, בו האפשרויות העסקיות, הקרייריסטיות והאקדמיות העומדות בפני הסטודנט הישראלי הן רבות ומגוונות, היתרון שבשליטה בשני תחומים כגון משפטים ומנהל עסקים הוא עצום. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מזמין אותך להצטרף לתכנית הלמודים הייחודית לתואר ראשון משולב במשפטים - LL.B ובמנהל עסקים - .B.A. התכנית המשולבת מציעה לימודי משפטים באוריינטציה עסקית-מסחרית בינלאומית לצד קורסי החובה במנהל עסקים. תכנית זו מאפשרת לבוגריה לרכוש כלים וכישורים אשר יאפשרו להם למצות את עצמם באופן מקסימאלי, בארץ ובעולם. השילוב הייחודי של משפט ועסקים מבטיח הפריה הדדית בין שני התחומים, מה שמעמיד את הבוגרים בעמדת-זינוק מצוינת בשוק העבודה בזכות ההשכלה הרחבה והמיומנויות הגבוהות שהם עתידים לרכוש במסגרת התוכנית‎.
משך הלימודים - 4 שנים (שמונה סמסטרים).

מלגות לימודים:
מנע"ס + חשבונאות למועד אוקטובר:
ציון פסיכומטרי 580-599 - 20% משכ"ל
ציון פסיכומטרי 600-649 - 30% משכ"ל
ציון פסיכומטרי 650 ומעלה - 50% משכ"ל

המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הוקם כעמותה ללא מטרות רווח במטרה להכשיר סטודנטים להיות אנשי עסקים, משפטנים ועורכי דין איכותיים. המרכז נהנה מחופש אקדמי מלא המאפשר לו ליצור תוכניות לימוד והכשרה ייחודיות אשר שמות דגש על חומר תיאורטי ומשפטי לצד לימודי רוח, חברה וקהילה אשר מטרתם להרחיב את ידיעותיו של הסטודנט ולעודד אותו לחשוב באופן ביקורתי ויצירתי על כל סוגיה. המרכז ברמת גן בונה את תוכניות הלימוד שלו כך שיקנו את ההשכלה הרחבה ביותר האפשרית בתחומים הנלמדים ויוציאו מבין כתליו בוגרים המעורים בחברה הישראלית ונכונים לפעול למען קידומה ולהשפיע על עתידה.

בית הדין לבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית (ICC) נחשב למוסד המוביל בעולם ליישוב סכסוכים מסחריים בינלאומיים, ומרכז האקדמי למשפט ולעסקים יאפשר לקבוצת תלמידים מצטיינים, אשר ייבחרו לאחר ראיון קבלה אישי, להשתתף בקורס קיץ בנושא בית הדין לבוררות של ICC. בנוסף, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הינו בית הספר למשפטים היחיד בארץ שמציע גם הכשרה גם לקראת בחינות ה- BAR של מדינת ניו יורק )בתשלום נוסף(. עוד מציע המרכז האקדמי למשפט ועסקים חילופי סטודנטים בסין, במסגרת הסכם שנחתם עם וHarbin Institute of Technology.

במסגרת המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן פועלים שני בתי ספר, האחד בית ספר ללימודי משפטים המציע תואר ראשון LL.B. במשפטים והשני בית הספר למנהל עסקים המציע תואר ראשון B.A. במנהל עסקים. מלבד בתי הספר נוסף לאחרונה מסלול לימודים לתואר ראשון בחשבונאות מטעם המרכז. כלל מסלולי הלימוד שומרים על רמה אקדמית גבוהה ביותר בה מתגאה המרכז האקדמי והם נבנו בהתאמה לדרישות האיגודים המקצועיים וצרכי המשק בישראל.

המרכז האקדמי למשפט ועסקים מציע מלגות מיוחדות לסטודנטים ללימודי תואר ראשון במשפטים בשנת הלימודים הראשונה בלבד. מועמדים בעלי פסיכומטרי בציון 650 - 700 זכאים להנחה של 30% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 8,370 ₪. בעלי פסיכומטרי של 701 ומעלה יהיו זכאים להנחה של 50% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 13,950 ₪. בנוסף, מוצעות מלגות מיוחדות לסטודנטים ללימודי תואר ראשון במינהל עסקים וחשבונאות בשנת הלימודים הראשונה בלבד. מועמדים בעלי פסיכומטרי בציון 650 - 700 זכאים להנחה של 30% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 7,170 ₪. בעלי פסיכומטרי של 701 ומעלה יהיו זכאים להנחה של 50% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 11,950 ₪.

הלימודים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הינם ברמה אקדמית גבוהה ביותר הודות לספר מאפיינים הייחודיים למרכז ובהם: חופש אקדמי מלא, סגל אקדמי מצוין המורכב מטובי המרצים בתחומי המשפט והעסקים, תנאי לימוד נוחים הכוללים - ספריה משפטית, אולמות ממוזגים, חדרי מחשב ובהם מאגרי מידע ממוחשבים, חדרי לימוד מרווחים ועוד; בנוסף פועלים במרכז מספר גופים הדואגים לרווחתו של הסטודנט ומציעים מגוון מלגות, פרויקטים בספורט, שירותי חניכה אישית, פרויקטים קהילתיים ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?