המכללה הישראלית לאימון

מסלולי הכשרה למאמנים

חוגים נוספים במכללה

המכללה הישראלית לאימון מכשירה מאמנים בהיקף ההכשרה הגדול מסוגו בארץ של מעל 200 שעות לימוד והתנסות, ומעניקה לבוגרי לימודי מסלול ההסמכה המלא תואר Perc מאמן מקצועי וזכאות להירשם כחברי לשכה במעמד "עמית", על פי הקריטריונים של לשכת המאמנים בישראל.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!
המכללה הישראלית לאימון חוגגת יום הולדת ארבע, ומציעה הנחת חסרת תקדים לקראת מסלול הכשרת המאמנים הקרוב. הבטיחו את מקומכם!

תחילת הרשמה - ספטמבר 2012

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

המכללה הישראלית לאימון - מסלולי לימוד:
מסלול ההכשרה למאמנים - בת"א

קורסי התמחות למאמנים

לימודי קואצ'ינג במכללה הישראלית לאימון מעניקים כלים מקצועיים יישומיים, המאפשרים להשתלב במקצוע נדרש ומרתק. עקב הרפורמה של לשכת המאמנים בישראל משנת 2009 חשוב יותר מתמיד להשתלב בלימודי אימון במכללה מקצועית ובעלת ותק, אשר עומדת בקריטריונים החדשים של ההסמכות. מסלול לימודי הכשרת מאמנים במכללה הישראלית לאימון הינו מקיף במיוחד, ומאפשר לרכוש מקצוע מאתגר ולפתח את הכלים המקצועיים הדרושים לשם עבודה מעשית, כמו גם הכרה פורמאלית והסמכה יוקרתית. בנוסף, לימודי הכשרת מאמנים מאפשרים לחוות התנסויות משמעותיות במהלך הלימודים, לשם התקדמות אישית והעצמה של תהליך הלמידה.

המכללה הישראלית לאימון עושה שימוש בצורת לימוד ייחודית, המשלבת בין הרצאות פרונטאליות והתנסויות מעשיות. לימודי קואצ'ינג מקנים לסטודנטים היכרות עם עשרת הדיברות של אימון ERC, את השלד האימוני, המודל הרציונאלי-חוויתי לאימון - ERC, יפתחו מיומנויות אימון וכלי אימון, ויעברו 20 שעות אימון תחת פיקוח מקצועי. בנוסף, הסטודנטים יעברו תהליך אימון אישי להגשמה ולהשגת מטרות, ובמסגרתו יתנסו בחוויות משמעותיות אשר יתרמו לתהליך הלמידה והעצמה אישית על ידי סדנאות תרגול מעשי לאימון.

תוכנית לימודי הכשרת מאמנים במכללה הישראלית לאימון פותחה על ידי מרצים מן השורה הראשונה בארץ, ותוכנית הלימודים כוללת גם תחומים משיקים דוגמת ניהול, שיווק, פסיכולוגיה וכיוצא בזה. בנוסף, הסטודנטים ללימודי קואצ'ינג זכאים לחומרי לימוד וספר אודות הגישה הרציונאלית חווייתית לאימון ללא תוספת תשלום, כחלק מהתנאים הייחודיים שמציעה המכללה הישראלית לאימון למאמנים לעתיד הלומדים בה.

תוכנית לימודי הכשרת מאמנים במכללה הישראלית לאימון אורכת מעל 200 שעות אקדמיות, ובנויה משני שלבים. השלב הראשון הוא קורס יסודות האימון, אשר אורך 30 שעות ונמשך חמישה שבועות. לימודי קורס זה מאפשרים לחוות את עולם האימון ולהתוודע לבסיס שבו, ומיועד למי שעוסק בתחום האימון או לקהל הרחב אשר רוצה להתנסות בצורה אישית. לימודי קורס זה כוללים רכישת מיומנויות בסיסיות כמאמנים, הכרת עשרת הדיברות של גישת ERC לקואצ'ינג, היכרות ראשונית עם עולם האימון, אינטליגנציה רגשית, וכן התנסות כמתאמנים וכמאמנים על-ידי מאמנים מוסמכים ומנוסים.

לאחר לימודי קורס יסודות האימון ניתן להמשיך ללימודי קורס אימון מתקדם במכללה הישראלית לאימון, אשר אורך 176 שעות ונמשך כחצי שנה, ומהווה את השלב השני והאחרון במסלול ההכשרה למאמנים בגישת ERC. קורס אימון מתקדם מהווה את השלב השני והאחרון במסלול ההכשרה למאמנים בגישת ERC, וכולל היכרות ותרגול עם מתודולוגיית האימון הרציונאלי-חוויתי. במהלך קורס אימון תיערך היכרות מקיפה עם עשרת הדיברות של האימון, השלד האימוני, וכן פיתוח ולימוד של מיומנויות האימון בסיועם של כלים שונים. חלק מהקורס יועבר על ידי שני מאמנים בכירים (מפתחי גישת ERC) בו זמנית. חלק נוסף של קורס לימודי אימון מתקדם הוא פרקטיקום, אשר במהלכו הסטודנטים מתנסים באימון של שני מתאמנים, תחת פיקוח וליווי של צוות המרצים במכללה הישראלית לאימון.

סיום לימודי קורס יסודות האימון במכללה הישראלית לאימון מקנה לבוגרים תעודת הסמכהPerc (Professional Emotional Rational Coach) מאמן מקצועי, ומאפשרת להירשם כחברים במעמד עמית בלשכת המאמנים בישראל, ולעסוק באימונים בתשלום. חשוב לציין כי ההסמכה המלאה ניתנת רק לבוגרי הקורס המתקדם, ולא לבוגרי לימודי קורס יסודות האימון בלבד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?