מרכז אקדמי דן

האקדמיה של החברות

חוגים נוספים במכללה

מרכז אקדמי דן הינו מוסד אקדמי להשכלה גבוהה המתמחה במקצועות ההייטק וה-IT ומלמד לתארים ראשונים. המרכז החדשני והייחודי הוקם בשיתוף עם אנשי אקדמיה ובכירים בתעשיית המובילה בישראל, ההייטק.

המרכז הוקם בכדי לתת מענה לדרישה ההולכת וגדלה לכוח אדם בעל ידע אקדמי בנוסף להתמחות וכישורים מעשיים, בקרב חברות וארגונים בתעשיית ההייטק וה- IT בארץ ובעולם. מרכז אקדמי דן שם לעצמו מטרה להכשיר את דור העתיד, דור חדש אשר יוביל את תעשיית הידע קדימה ולשנות את הדרך בה צומח הדור החדש של מובילי כלכלת העתיד ולהשפיע על עיצוב פני תעשייה כולה.

במרכז אקדמי דן מתכונת לימודי ערב המתאימה לאנשים עובדים.
ההרשמה למחזור פברואר 2013 בעיצומה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מרכז אקדמי דן - תוכניות לימוד
תואר ראשון ( B.sc*) במדעי המחשב
תואר ראשון B.A(*) במערכות ניהוליות
תואר ראשון (*B.A) במנהל עסקים  (באוריינטציה לטכנולוגיה ולהייטק)

מרכז אקדמי דן הוקם על ידי צוות מוביל של אנשי אקדמיה בכירים, יחד עם מובילים בתעשייה ובהם המי"ל, ג'ון ברייס הדרכה ומכללת הי-טק. המרכז הוקם מתוך הבנה של צרכי ליבת תעשיית ההיי-טק וה-IT בארץ ובעולם, ועל מנת להכשיר עובדים אקדמאיים ומיומנים בתעשייה. החזון של מרכז אקדמי דן הוא ליצור בסיס מקצועי ולהקנות את הידע הנדרש להשתלב בתחום העתיר ידע, לשם השתלבות בתפקידי ניהול בכירים ומאתגרים. ידע זה הינו עדכני, מקצועי, איכותי ומותאם לצורכי המשק הישראלי במקצועות טכנולוגיית המידע וה - IT , ומסייע להשתלב בצורה מיידית במגוון מקומות תעסוקה יוקרתיים.

סטודנטים אשר לומדים במרכז אקדמי דן נהנים ממספר רב של יתרונות, כאשר העיקרי שבהם הינו יצירת קשר מקצועי וממוסד בין האקדמיה לתעשייה. במרכז אקדמי דן מתקיים קשר רציף עם גורמים בכירים בתעשיית ההיי טק וה-IT, שמאפשר לסטודנטים במרכז לעבור תהליך למידה אקדמי שבסופו הם מקבלים תואר יוקרתי ומבוקש המאפשר להם להשתלב בעבודה בהיי טק. הודות לאפשרות זו, סטודנטים בתחילת דרכם המקצועית נהנים מחשיפה לחברות המובילות במשק הישראלי, כבר מהיום הראשון ללימודים.

יתרונות נוספים העומדים לרשות הסטודנטים של מרכז אקדמי דן הם חשיפה לתעשייה החל מהיום הראשון, באמצעות אתר DAN - WORKS. אתר זה הינו בלעדי למרכז אקדמי דן, ובאמצעותו הסטודנטים ובוגרי המרכז יכולים להיחשף בצורה ישירה למעסיקים פוטנציאליים. האתר מאפשר לחברות השותפות למהלך היכרות מעמיקה עם הסטודנטים של מרכז אקדמי דן, לאורך כל שנות הלימודים. הסטודנטים מציגים לחברות השותפות למהלך את כישוריהם, יתרונותיהם והעדפותיהם המקצועיות, ויכולים להעלות ציונים, הערכות ועבודות. בדרך זו, החברות מכירות את הסטודנטים כפוטנציאליים לתעסוקה, אם לעבודות סמינריוניות, אם לעבודות קיץ, ואם לתעסוקה בתור בוגרי המרכז. חשוב לציין כי מרכז אקדמי דן מציע לימודי ערב, המאפשרים גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה אקדמית ולשלב בין עבודה ללימודים.

יתרון נוסף של מרכז אקדמי דן הוא וועדה מייעצת, אשר מורכבת מאנשי מפתח בחברות מובילות בשוק הישראלי, אשר משפיעים על הדרך, תכני הלימוד והאופי של המרכז בהתאם לדרישות האקדמיה ועל פי הצרכים העדכניים של התעשייה. בנוסף, הסטודנטים נהנים ממפגשי נטוורקינג מרתקים בסביבת היי-טק מתקדמת, ויצרו קשר בלתי אמצעי עם גופים שונים מהתעשייה. כל אלה מבטיחים לסטודנטים של מרכז אקדמי דן בולטות רבה בעת השתלבות בתחום ההיי-טק וה- IT בישראל, וקשת רחבה של אפשרויות תעסוקה מרתקות ומאתגרות.

* התוכניות במרכז אקדמי דן אושרו ע"י המל"ג. ההסמכה להענקת התואר מותנית באישור המל"ג.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?