המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

מכללה אקדמית להנדסה בכרמיאל

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל היא מוסד אקדמי ותיק להנדסה, הפועל באישור המל"ג ומטפח מצוינות בהוראה ובמחקר. לימודי תואר ראשון, תואר שני, לימודי הוראה ולימודי הנדסאי במכללת בראודה מקנים ידע מעמיק בתחומי ההנדסה והמדעים, ומאפשרים השתלבות בקשת רחבה של מקצועות מבוקשים ומתגמלים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימוד במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה כרמיאל
לימודים אקדמיים לתואר ראשון
- הקבלה ללימודים עם ציון פסיכומטרי בלבד!
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה B.Sc
הנדסת מערכות מידע B.Sc.
הנדסת ביוטכנולוגיה B.Sc.
הנדסת תעשייה וניהול B.Sc.
הנדסת מכונות B.Sc. - חדש - סמסטר הכנה המאפשר להסתגל לאורח החיים האקדמי ולפרוס את הלימודים!
הנדסת תכנה B.Sc. - חדש - סמסטר הכנה המאפשר להסתגל לאורח החיים האקדמי ולפרוס את הלימודים!
חדש! הנדסה אופטית - B.Sc. + מלגה רב-שנתית לעומדים בקריטריונים
תואר ראשון במתמטיקה שימושית - B.Sc.
תכנית השלמה ללימודי "זרם חזק למהנדסים"

לימודים אקדמיים לתואר שני
תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול - M.Sc
תואר שני בביוטכנולוגיה - M.Sc
חדש! תואר שני בהנדסת מערכות M.Sc
חדש! תואר שני בהנדסת תכנה M.Sc

לימודי הכנה במגוון מסלולים - בשעות הבוקר בלבד
לימודי השלמה לתעודת מהנדס עבור הנדסאים
לימודים כלליים ולימודי הוראה - חדש - סטאז' לקבלת רישיון הוראה!
מכינה קדם אקדמית במגוון מסלולים
היחידה לפיסיקה
היחידה למתמטיקה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל מציעה קשת רחבה של לימודי תואר ראשון ותואר שני בתחומי ההנדסה והמדעים. בנוסף מתקיימות במכללה תכניות לימוד חוץ-אקדמיות: לימודי תעודה, מכינות קדם-אקדמיות, מכללה אקדמית להנדסאים ועוד. יחס אישי מצד חברי הסגל האקדמי, אווירת לימודים תומכת ורמה אקדמית גבוהה, מבטיחים את השתלבותם של בוגרי המכללה בשוק העבודה ובמחקר. חשוב לציין כי המכללה האקדמית בראודה הינה המכללה היחידה בארץ המקיימת התמחות מעשית המזכה בנקודות אקדמיות כחלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים.

קמפוס המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה הינו מהיפים בארץ, ומשתרע על שטח של 180 דונם. לרשות הסטודנטים ללימודי תואר ראשון ושני להנדסה ומדעים עומדים כיתות מרווחות, מעבדות משוכללות ומצוידות היטב, מרכז סמינרים, ספרייה ואודיטוריום. המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל מציעה לסטודנטים מגוון רחב של יתרונות, ובהם תוכניות לימודים עדכניות וחדשניות המותאמות לדרישות בתעשייה, מלגות הצטיינות, שילוב ייחודי של לימודי תיאוריה יחד עם התנסות מעשית, הקפדה על רמת לימודים אקדמית גבוהה ובלתי מתפשרת, ולימודי קשת רחבה של נושאים על מנת להקנות ראיית עולם כוללת ושלמה. בנוסף לכך, הסטודנטים במכללה האקדמית אורט בראודה להנדסה זוכים לתנאי לימוד נוחים הכוללים חדרי לימוד משוכללים ומתקני לימוד מתקדמים, וכן ולמערך סיוע רחב הפועל כמענה למגוון צרכים.

כיום ישנם מעל 5,000 סטודנטים במסגרות הלימוד השונות במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל. יש לציין כי אורט בראודה זכתה בפרס לאיכות ומצוינות במגזר הציבורי לשנת 2009, הודות להנחלת תרבות של איכות ומצוינות בקרב המרצים, הסטודנטים, ועובדי המנהל במכללה. המכללה האקדמית אורט בראודה שומרת ומשפרת בצורה מתמידה את האיכות במכללה, וזאת באמצעות תהליכי הערכה שונים המתקיימים בצורה סדירה ויזומה על פי הקריטריונים של המודל האירופאי לאיכות ומצוינות (EFQM).

עד כה סיימו את לימודיהם במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה אלפי בוגרים, אשר השתלבו במגוון רחב של משרות מרכזיות בתחום התעשייה עתירת הידע בארץ ובעולם, ובכלל זה משרות מפתח במקומות עבודה מובילים. בוגרים רבים בוחרים בלימודי תארים מתקדמים בנושאי הנדסה או טכנולוגיה, במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל או במוסדות לימוד אקדמיים מובילים אחרים. פעילות המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה תורמת לפיתוח הגליל מבחינה אקדמית, והמכללה מוכרת כמרכז הנדסי-מדעי מוביל בצפון.

מלגות לסטודנטים למתמטיקה שימושית:
סטודנטים בתכנית מלאה:

1. מלגת שכר לימוד מלאה בשנה הראשונה: 50% פר"ח, 50% מכללה.
2. שנה שנייה: מי שהממוצע המצטבר שלו מעל 80: מילגה בגובה 50%
3. שנה שלישית: מי שהממוצע המצטבר שלו מעל 80: מילגה בגובה 50%.
סטודנטים לתואר כפול הנדסה ומתמטיקה שימושית:
1. שנה א': הנחה של 8 נ"ז.
2. שנה ב': מי שהממוצע שלו מעל 75, יקבל הנחה של 8 נ"ז.
3. שנים ג' ד': מי שהממוצע שלו מעל 75, יקבל הנחה של 8 נ"ז.
חדש: מלגה לתלמידי מתמטיקה שימושית 
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה אישרה מלגת שכ"ל לשנה הראשונה לסטודנטים, שיתקבלו ללימודי מתמטיקה שימושית בשנת הלימודים תשע"ג.
המלגה - החזר שכר לימוד לשנה - תינתן לאחר מועדי ב' של סמסטר ב' בשנת הלימודים השניה. המלגה תוענק לסטודנטים שיעמדו בקריטריונים הבאים:
- ציון פסיכומטרי של 575 ומעלה
- ממוצע ציונים גבוה מ 75 לאחר שנת הלימודים הראשונה

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?