המכללה האקדמית לישראל

ההצלחה מחייבת.

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית לישראל הוקמה הינה מוסד אקדמי חדש, המבוסס על הידע והניסיון האקדמי של המכללה לישראל, יחד עם תוכניות הלימוד המתקדמות של אוניברסיטת Heriot Watt. המכללה האקדמית לישראל מציעה מגוון לימודי תואר ראשון ותואר שני, ומאפשרת לרכוש מקצוע מבוקש.
ההרשמה למחזור אוקטובר 2013 בעיצומה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לישראל - ההרשמה למחזור אוקטובר 2013 בעיצומה!

לימודי סיעוד:
תואר ראשון BSN בסיעוד  - תנאי קבלה - בגרות מלאה (ממוצע 80), פסיכומטרי 520 
תוכנית השלמה (BSN) לתואר ראשון בסיעוד - מיועד לאחים/ות מוסמכים - תנאי קבלה - בגרות מלאה (ממוצע 80)+ תעודת הסמכה+פסיכומטרי 500 + אנגלית (100 פסיכומטרי/200 אמיר)
***מועמדים בני 40 ומעלה פטורים מהחובה להציג ציון פסיכומטרי.

לימודי ניהול מערכות מידע:
 תואר ראשון בניהול מערכות מידע - תנאי קבלה - תעודת בגרות בציון ממוצע של 85 לפחות, סף כניסה בבגרות במתמטיקה

לימודי ניהול מערכות בריאות:
תואר ראשון בניהול מערכות בריאות - תנאי קבלה - תעודת בגרות בציון ממוצע של 80 לפחות
תואר שני במנהל מערכות בריאות - תנאי קבלה - תואר ראשון בממוצע 80 ומעלה, ראיון אישי.

לימודי ייעוץ חינוכי:
תואר שני M.A בייעוץ חינוכי - תנאי קבלה - תואר ראשון מתחום רלוונטי בממוצע 80 ומעלה, ראיון אישי.

מלגות לימודים
מלגות לתכנית לתואר ראשון (BSN) בסיעוד

המרכז הרפואי ע"ש שיבא - עשרה סטודנטים אשר סיימו בהצלחה שלוש שנות לימודי תואר ראשון בסיעוד, יזכו למלגת לימודים למימון שנת לימודיהם הרביעית. המלגות יינתנו כנגד התחייבות הסטודנט לעבוד במרכז הרפואי ע"ש שיבא בסיום לימודיו למשך תקופה של 3 שנים.

מכבי שירותי בריאות - במסגרת שיתוף פעולה בין המכללה למכבי, יוענקו לסטודנטים עשר מלגות בגובה מחצית לשכר הלימוד לכל אחת משנות הלימוד במכללה, ותינתן אפשרות להשתלב בעבודה חלקית במכבי כבר במהלך הלימודים. המלגות יינתנו כנגד התחייבות הסטודנט לעבוד במכבי שירותי בריאות בהיקף של 50% משרה לפחות למשך 4 שנים בסיום לימודיו.

מלגה ייחודית לחברי ארגון המורים.

המכללה האקדמית לישראל - אודות
המכללה האקדמית לישראל, אשר נבנתה על יסודותיה של המכללה לישראל, מציעה לימודי תואר ראשון ותואר שני המתמקדים בסיעוד, ניהול מערכות בריאות, ניהול טכנולוגיות מידע, וייעוץ חינוכי. תוכניות הלימודים של המכללה האקדמית לישראל נבנו בשיתוף פעולה עם עם אוניברסיטאות מובילות בארצות הברית. חשוב לציין כי המכללה האקדמית לישראל מעניקה תארים ישראליים, בפיקוח ובאישור של המועצה להשכלה גבוהה בישראל.

הערך המוביל את לימודי התואר הראשון והתואר השני במכללה האקדמית לישראל הוא ההצלחה מחייבת, וזאת כחלק מתפישת עולם חינוכית המתמקדת בהצלחה של הסטודנטים ושל המכללה גם יחד. כחלק מהמחויבות של המכללה להצלחה, הסטודנטים מצופים לקחת אחריות אישית להצלחתם ולעשות שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותם במכללה האקדמית לישראל. במקביל לכך, גם הצוות של המכללה האקדמית לישראל, הכולל את הסגל האקדמי, הסגל המנהלי, וההנהלה מחויבים להעניק לסטודנטים את כל הכלים להצלחה.

תוכניות הלימוד של המסלולים השונים במכללה האקדמית לישראל נבנו על סמך הניסיון רב השנים של הצוות האקדמי, ובכלל זה היכרות רבת השנים עם תכניות הלימוד האמריקאיות. שילוב ייחודי זה מאפשר לבנות תוכניות איכותי במיוחד, המשלבות את הטוב מתוך האקדמיה האמריקאית, יחד עם תוכן לימודי העונה על דרישות האקדמיה, צרכי המשק והחברה בישראל. בנוסף, המכללה האקדמית לישראל מקפידה להעסיק צוות מרצים מקצועי ומוביל בתחומו, ויצירת סביבת לימודים נעימה ונוחה כולל אמצעים טכנולוגיים מתקדמיםו ומקורות ידע נגישים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?