מוסדות לימודים

לימודי תקשורת ועיתונות

לימודי תקשורת ועיתונות

כולנו אוהבים לצפות בטלוויזיה, לקרוא עיתונים, להאזין לרדיו ולגלוש כל היום באינטרנט לטובת עדכונים מעניינים מכל העולם. כל עולמנו מורכב מתקשורת במיוחד בעידן שלנו היום. אם מעניין אתכם לקחת חלק בתקשורת ולהשאיר את חותמכם, הירשמו ללימודי תקשורת ועיתונות. לימודי תקשורת ועיתונות לתואר ראשון אלו הם לימודים עשירים ומלהיבים. כל סודות הטלוויזיה והעיתונות בארץ ובעולם יתגלו לכם. תוכלו להבין את שלבי ההפקה, העריכה והכתיבה לפני שהם מובאים אליכם לסלון הבית. תקשורת מזינה אותנו בהמון מידע כל יום והרי ידוע שהיום אם זה לא מצולם אז זה לא קיים. לימודי תקשורת ועיתונות, הם לימודים חווייתיים, מרגשים ומפתיעים. עיתונות הוא תחום העוסק רבות באתיקה, בכתיבה ובשאלת האובייקטיביות. בתור סטודנטים לתואר ראשון בתקשורת ועיתונות, תקבלו את כל הכלים להיכנס לעולם התקשורת ולאלו ממכם שרוצים, להפוך להיות עיתונאיים מקצועיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תקשורת ועיתונות לתואר ראשון - מידע כללי

תואר ראשון בתקשורת ועיתונות הוא תואר מאוד מבוקש וידוע במדעי החברה. התואר גמיש ועוסק בתחומים רבים נוספים כגון סוציולוגיה, מדעי המדינה ופסיכולוגיה. התקשורת מקיפה אותנו כל הזמן ולא תמיד אנו מבינים את התהליך שעומד מאחורי הפקת התכנים. מתכונת הלימודים מתחלקת לקורסי חובה, לקורסי בחירה ולסדנאות מעשיות. בין הקורסים הנלמדים ניתן למצוא תקשורת המונים, עיתונות כמקצוע, פסיכולוגיה חברתית, התנהגות צרכנים ופסיכולוגיה שיווקית, מגדר, אתיקה, תרבות, מוסיקה, מדעי המדינה, יחסי ציבור, שיטות מחקר, דיני חופש הביטוי ועוד. תזכו גם במהלך התואר לחוות את עולם המדיה גם מבחינה מעשית, בסדנאות שונות העוסקות בתחום הפרסום, הפקה, כתיבה, צילום ועריכה וגם להתמחות באחד מארגוני התקשורת והמדיה בארץ. האינטרנט נמצא גם הוא במרכז לימודי תקשורת שכן הוא כולל בתוכו את כל עולם המדיה על גווניו. לימודי תקשורת מספקים לסטודנט מרחב גדול אליו הוא יוכל להשתלב. בסיום התואר תגלו מחדש את הטלוויזיה ותבינו מי ומה עומד מאחורי כל תכנית. הפרסום באינטרנט יפתח עבורכם עולם חדש שלא הכרתם. תגלו כי העולם הצרכני של היום כולו מושפע מהתקשורת.

לימודי תואר ראשון בתקשורת ועיתונות - למי הם מתאימים?

צילום, עריכה, הפקה, כתיבה כל אלו ועוד רבים אחרים נכללים במסגרת לימודי תקשורת וכמובן הדבר משתנה ממוסד למוסד. הלימודים דורשים מכם יצירתיות, שאפתנות, הבנה טכנית ביישומי המחשב, אהבה לכתיבה, ראש גדול רצון לשנות ולהשפיע. לימודי תקשורת ועיתונות הם לימודים מלהיבים, מרגשים ופותחים לכם המון דלתות לעולם המדיה. אם ברצונכם להיות עיתונאיים דעו, להיות עיתונאי זוהי שליחות ועליכם למלא אותה בנאמנות. תואר ראשון בתקשורת ועיתונות יעניק לכם את כל הכלים על מנת שתצאו לעולם העיתונות בביטחון. חשוב שתזכרו שעולם התקשורת אינו עוסק רק בבידור ובסיפוק הנאה לציבור. עולם התקשורת זה גם עולם חדשותי ועל כן זהו עיסוק רציני ודורש מכם אחריות.

ללמוד תואר ראשון בתקשורת ועיתונאות - מה עושים עם זה?

סטודנטים רבים לתואר ראשון בתקשורת ועיתונות כבר במהלך הלימודים משתלבים בארגוני מדיה רבים כגון מערוכת עיתון, הפקות טלוויזיה ומשרדי פרסום. קיימים מוסדות שכבר במהלך התואר דורשים לעשות שנת סטאז'. גם בסיום הלימודים תוכלו לעבוד בתחום התקשורת, לכתוב עבור עיתונים או עיתונים מקוונים, לעבוד בצילום או עריכה, לעבוד בתור פרילנס- להיות עצמאים בעסק משל עצמכם, תוכלו להשתלב בהפקה, בימוי, ליהוק עבור תכניות ריאליטי, יחצנות, תקציבאים במשרדי פרסום וקופירייטרים. התחום מאוד רחב ומגוון ומקומכם יכול להיות בכל אחד מההיבטים התקשורתיים.

למה כדאי לי ללמוד תואר ראשון בעיתונאות ותקשורת?

עולם המדיה היום מקיף את כולנו. האינטרנט הולך ומתפתח לכיוונים שונים ומגוונים וכולנו צרכני מדיה. תואר ראשון בתקשורת ועיתונות, ייתן לכם הזדמנות לעצב את העולם ולהיות הדור הבא של העולם התקשורתי. לימודי תקשורת ועיתונות עוסקים במגוון תחומים שמאפשרים לכם מרחב תעסוקתי רב הן במהלך הלימודים והן לאחריהם. התואר יקנה לכם את כל הכלים ויאפשר לכם להמשיך גם ללימודי תואר שני בתחום או בתחומים דומים ולאלו שרוצים, תוכלו בסיום התואר להשתלב בתחום גם בחוץ לארץ.

לימודי תואר ראשון בתקשורת ועיתונות - משך הזמן ותעודות

לימודי תקשורת ועיתונות נמשכים 3 שנים. בסיום הלימודים תקבלו תעודת BA. תוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בתחום או בתחומים נוספים וכמובן להשתלב בעולם התקשורת בארץ ובחו"ל.

שירות אישי חינם
לימודי תקשורת ועיתונות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?