מוסדות לימודים
מכללת אורנים לחינוך
מכללת אורנים לחינוך
פקולטה למדעי החברה
מיקום בארץ: קריית טבעון
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
תואר ראשון בלימודים רב תחומיים
מיקום בארץ: תל חי
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי תרבות, יצירה והפקה
מיקום בארץ: שדרות
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
תואר ראשון, לימודי תעודה
מיקום בארץ: רמת גן
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
תוציא מעצמך את המקסימום
מיקום בארץ: עכו
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
לימודי השלמה להנדסאים לתואר ראשון במדעי החברה
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים
הקמפוס האקדמי אחוה
הקמפוס האקדמי אחוה
אקדמיה מעשית
מיקום בארץ: איזור הדרום - סמוך לקרית מלאכי

לימודי מדעי החברה רב תחומי

תואר ראשון במדעי החברה רב תחומי

מדעי החברה מאגדים תחתיהם קשת רחבה של מקצועות מרתקים, ומאפשרים להכיר את החברה האנושית, על שפע התופעות והתרבויות השונות שבה. לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה מקנים אפשרות ייחודית לטעום מכל המקצועות, בלי לצלול עמוק מדי לתחום מסוים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה - ללמוד כל מה שמעניין

תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה מאפשר להיחשף לתחומים שונים במדעי החברה, ולהתמקד בלימודי הליבה של כל תחום. לימודי פסיכולוגיה, לימודי מדעי המדינה, לימודי גיאוגרפיה, לימודי מזרחנות, לימודי נשים ומגדר, לימודי סוציולוגיה, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי אנתרופולוגיה, לימודי מנהל ומדיניות ציבורית ולימודי ניהול משאבי אנוש הינם הנושאים העיקריים הנכללים במסגרת לימודי מדעי החברה לתואר ראשון רב תחומי, ונוסף על כך ישנן התמחויות רבות בתחומי מחקר חדשים.  לאחר לימודי תואר ראשון רב תחומי, הסטודנט יכול לבחור בצורה מושכלת יותר באיזה תחום ברצונו להתמקד ללימודי תואר מתקדמים.

לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה מוצעים במגוון רחב של מוסדות אקדמיים, תוך מתן אפשרות בחירה רחבה במיוחד. בעת חיפוש לימודים מומלץ לבדוק בקפידה את איכות הסגל האקדמי ויוקרת מוסד הלימודים, כמו גם את מידת הגמישות בהרכבת מערכת הקורסים בהתאם להעדפות האישיות של כל סטודנט. גורמים חשובים נוספים שכדאי לברר הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, התנאים הפיזיים בחדרי הלימוד, וכמובן שכר הלימוד והמלגות המוצעות. תנאי קבלה ללימודי מדעי החברה לתואר ראשון רב תחומי אינם גבוהים בדרך כלל, אך הדבר מצביע על ביקוש נמוך ולא על מידת הקושי בלימודים עצמם.

ללמוד תואר ראשון במדעי החברה רב תחומי - מידע כללי

משך לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה הוא שלוש שנים, ומזכים בתעודת B.A במדעי החברה. כל סטודנט נדרש לבחור חוג נוסף לתואר ראשון אשר אינו רב תחומי, דוגמת לימודי כלכלה, לימודי משפטים, לימודי היסטוריה, לימודי קולנוע או לימודי עבודה סוציאלית. סטודנטים רבים בוחרים לשלב עם לימודי מדעי החברה לתואר ראשון רב תחומי גם לימודי תעודת הוראה, דבר המאריך את הלימודים בשנה נוספת אך מאפשר להשתלב במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית במגוון תפקידים.

לימודי תואר רב תחומי במדעי החברה הם רק תחילת הדרך האקדמית, כמובן. ניתן להמשיך במסלול לימודי תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, תואר שני במנהל מדיניות ציבורית וממשל, תואר שני בעבודה ארגון וניהול משאבי אנוש, תואר שני במנהל עסקים ועוד. לימודי התואר הראשון יזקפו לזכות הבוגר, ויקצרו את משך הזמן הנדרש ללימודי תואר נוסף.

שירות אישי חינם
לימודי מדעי החברה רב תחומי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?