מוסדות לימודים
מכללת מישלב
מכללת מישלב
קורסים והשתלמויות
מיקום בארץ: תל אביב
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סדנת ניהול משא ומתן
מיקום בארץ: ירושלים

לימודי ניהול משק

תעודת העשרה בניהול משק

ניהול משק הינו תחום עיסוק מורכב ומאתגר, ומהווה את אחד מעמודי התווך של ענף המלונאות וההארחה. ניהול משק נכון יכול לעשות את ההבדל בין חווית אירוח מהנה, ובין אירוע כושל ולא מהנה. לימודי ניהול משק מקנים מיומנויות חשובות, על מנת להבטיח שכל אדם יזכה לחוויה הטובה ביותר בעת שהותו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס ניהול משק - מידע כללי

ניהול משק פירושו אחריות על תחומי האחזקה, הניקיון, השירות וההסעדה, ובשל עליית המודעות בשנים האחרונות לזכויותיו של הצרכן ישנו ביקוש רב ללימודי התחום. על מנהלי משק להיות בעלי כישורים רבים ומגוונים, ובהם יכולת תקשורת בין אישית וניהול צוות עובדים, עמידה ביעדים ושאיפה לאיכות, וכן הבנת המבנה הארגוני על צרכיו הייחודיים.

לימודי ניהול משק אורכים חצי שנה, וניתן ללמוד ניהול משק במגוון מכללות ברחבי הארץ. עם זאת, מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים.

לימודי ניהול משק - קהל היעד ותנאי הקבלה

לימודי ניהול משק מיועדים לעובדי משק המעוניינים לרכוש ידע מקצועי ומיומנויות מעשיות בתחום על מנת להתקדם לדרגים בכירים. עם זאת, גם מי שאינו עובד בתחום ניהול משק יכול להשתתף בלימודים ולעשות הסבה מקצועית. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך יש צורך בידיעת השפה העברית ברמה גבוהה, וכן ראיון אישי.

ללמוד ניהול משק - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי ניהול משק עשירה ומגוונת, וכוללת נושאים מתחומים שונים. לימודי אירוח ועיצוב, תקשורת בינאישית, טקסטיל, בטיחות, הדרכה ועבודת צוות, נימוסים והליכות וכן תברואה הם רק חלק מנושאי הלימודי במסלול ניהול משק. חלק בלתי נפרד מלימודי ניהול משק הינו ההתנסות המעשית, אשר מאפשרת לסטודנטים לרכוש ניסיון תעסוקתי כבר במהלך הלימודים, ובכך להגדיל את אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים.

קורס הכשרת מנהלי משק - מה עושים בסיום הלימודים?

עם סיום לימודי ניהול משק בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת סיום מטעם המכללה בה למדו, וכן לתעודת גמר ניהול משק מטעם משרד העבודה. ניהול משק בענף המלונאות מאפשר לעבוד בבתי מלון או בתי הארחה, ואילו ניהול משק בתחום הסיעודי פירושו ניהול משק בבתי חולים ומערכות טיפול חברתיות ציבוריות אחרות. עם זאת, מומלץ להמשיך וללמוד תחומים נוספים, דוגמת תואר ראשון בתיירות ומלונאות, קורס תיירות ומלונאות, קורסים בתחום הבישול והמסעדנות, וקורסים בתחום הניהול, על מנת לפתוח אפשרויות תעסוקה רבות יותר.

שירות אישי חינם
לימודי ניהול משק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?