מוסדות לימודים
ליבי טכנולוגיות תוכנה
ליבי טכנולוגיות תוכנה
ללמוד בינה עסקית (BI) מהמומחים
מיקום בארץ: רמת גן
היחידה ללימודי המשך וחוץ של הטכניון
היחידה ללימודי המשך וחוץ של הטכניון
הסבה והכשרה למהנדסים, הנדסאים ואקדמאים
מיקום בארץ: חיפה ותל אביב
מכללת HackerU
מכללת HackerU
HackerU - לימודי הייטק והתחייבות לעבודה
מיקום בארץ: רמת גן

לימודי בינה עסקית

לימודי תעודה באינטליגנציה עסקית

בינה עסקית היא ענף חדש ומבטיח בתחום הקרוי טכנולוגיות מידע ומהותו בניית מערכות המסייעות לארגון, חברה או עסק להפיק מידע עסקי משמעותי תוך יצירת אינטגרציה של מכלול הנתונים המגיע מכל מחלקות הארגון. מערכות הבינה העסקית תפקידן לספק אינפורמציה ומידע באשר לנעשה בעבר, מידע עכשווי אודות ההווה ותחזיות עתידיות באשר לפעילותו העסקית של הארגון. באמצעות ההסתגלות הזו ניתן לעקוב אחר פעילות הארגון, לאתר כשלים וחולשות כדי להימנע מכישלונות, למקד חוזקות ולחזור על הצלחות. מערכות בינה עסקית BI מאפשרות הפקת לקחים ולקיחת החלטות ניהוליות נבונות ובונות. טכנולוגיית הבינה העסקית משלבות בין מספר שלבי עבודה: כריית מידע, עיבוד אנליטי מקוון, ניהול ביצועים עסקיים, מידוד וניתוח מנבא.

בואו לקרוא אודות לימודי בינה עסקית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס בינה עסקית BI – מידע כללי

קורס בינה עסקית BI - Business Intelligence נועד על מנת להכשיר מומחים בתחום פיתוח בינה עסקית אשר מטמיע במשתתפיו את הכלים לצורך ייעול הארגון בו הם עובדים. מערכות בינה העסקית מייעלות עד מאוד את תפקודם של כל חברה וארגון הן ברמת המאקרו והן ברמת המיקרו בכל שמסייעות בהפחתת העלויות ובהגדלת הרווחים, בהפקת לקחים ובשחזור הצלחות. זהו תחום חשוב המתפקד כאחד האתגרים הקריטיים של כל ארגון. מערכות BI האוספות, מנתחות ומאפיינות את כמויות המידע הרב הנאסף בארגון מאפשרות לחברות להפוך את המידע שברשותן לידע, המייצר מרחב לזיהוי כשלים, מגמות והזדמנויות, להתמודד עם התחרות בשוק שלהם וליצור יתרון משמעותי.

לימודי בינה עסקית – אז מה מערכת הבינה העסקית עושה בפועל?

מערכות הבינה העסקית מבצעות האינטגרציה של הנתונים והמידע הרב המגיעים מכל המחלקות בארגון שהזינו את הנתונים. כאשר עולה צורך בקבלת נתונים אודות עניין או שאלה ספציפית של מחלקה בתוך ארגון, כדוגמת "הלקוחות הממוקדים להם הכי כדאי להציע לבצע שדרוג של מכשיר נייד חדש", המידע מגיע ישירות אל מנהל המחלקה שביקש את הנתונים באופן מעובד ומוכן – וכל נחסך זמן וכוח אדם.

ללמוד BI - בינה עסקית – קהל היעד

קורס בינה עסקית פונה למנהלים ובעלי תפקידי מפתח הרוצים לרכוש ידע בתחום האינטליגנציה העסקית מתוך רצון לנהל פרויקטים בצורה יעילה יותר אשר תייצר מרחב לשיפור ביצועי פרוייקטים ושיפור תפקודו הכללי של הארגון. הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי פרויקטים, בוגרי מנהל עסקים, בוגרי הנדסת תעשייה וניהול, בוגרי כלכלה, בוגרי מדעי המחשב ובוגרי לימודים אקדמיים מתחומים רלוונטיים אחרים. 

קורס בינה עסקית (BI) – לסיכום

לימודי בינה עסקית שמים לעצמם למטרה להכשיר הלוקחים חלק בקורס להצעיד את התפקוד היומיומי המקצועי שלהם צעד אחד קדימה. הבינה העסקית מייצרת מרחב לחדשנות, התעדכנות והתייעלות בתפקוד העסק או הארגון. ניתוח ואינטגרציה של של מידע מהעבר ביחד עם מידע עכשווי ומידע עתידי מסייעים ליצירתה של תחזית עסקית מדויקת עד כמה שאפשר. קורס בינה עסקית מקנים ומטמיעים את הידע באשר לשילוב מידע בתוכנות השונות, עיבודו של מידע ONLINE, ניהול פרויקטים עסקיים בכל גודל, ניבוי וניתוח נתונים, הפקת לקחים בהתייחס לעבר הסקה באשר לעתיד.

שירות אישי חינם
לימודי בינה עסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?