מוסדות לימודים
מרכז אקדמי דן
מרכז אקדמי דן
האקדמיה של החברות
מיקום בארץ: תל אביב

לימודי הייטק

תואר ראשון בהייטק

על מנת להשתלב בתעשיית ההיי טק המודרנית יש צורך בידע עדכני, המקיף את כל המחקרים והחידושים האחרונים בתחום. לימודי תואר ראשון בהייטק מקנים את כל המידע הנחוץ בתחום, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. לימודי הייטק לתואר ראשון מאפשר להשתלב בתעשיית הטכנולוגיות העיליות, אשר מהווה את אחד מעמודי התווך של הכלכלה הישראלית. טכנולוגיה עילית, הידועה גם בקיצור היי טק, מקיפה מגוון רחב של תחומים, ובהם כמובן מחשבים ורפואה, ולהם נוספים תחומים חדשים ומרתקים דוגמת ביוטכנולוגיה, הנדסה גנטית, ועוד. לימודי תואר ראשון בהיי טק מאפשרים להיחשף לתחום מרתק זה, להתעדכן בטכנולוגיות החדישות ביותר, ולהשתלב במגוון משרות מאתגרות ומתגמלות. תעשיית ההייטק זוכה לפריחה נרחבת בשנים האחרונות, וכיום בישראל ישנן חברות רבות העוסקות בתחום. בעוד שתחילת התעשייה הייתה במגזר הציבורי, הרי שכיום רוב העסקים בתחום הם פרטיים. עם הגידול בשימוש באינטרנט בשנות השמונים והתשעים, קמו חברות הייטק רבות, אשר יותר מאוחר אף נקנו על ידי חברות גדולות יותר. לימודי תואר ראשון בהייטק סוקרים גם את הרקע ההיסטורי של התעשייה, לצד הקניית כלים מעשיים בתחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בהייטק - מידע כללי

בשל התחומים המגוונים בהם עוסקת תעשיית ההייטק, יש צורך בלימודים מקיפים על מנת לעסוק בתחום. לימודי היי טק לתואר ראשון נוגעים במספר רחב של תחומים, וכוללים לימודי הנדסת תוכנה, או לימודי הנדסת חומרה הם המסלולים העיקריים למי שבוחר להתמחות בתחום ההייטק, וישנם גם תחומי ידע רבים נוספים המשיקים דוגמת תואר ראשון בלימודי ביוטכנולוגיה, תואר ראשון בלימודי מדעי המחשב, תואר ראשון במדעי הטבע, או תואר ראשון במסגרת לימודי הנדסה.

לימודי היי טק פותחים דלתות תעסוקה רבות בארץ ובחו"ל מתוך הבנה כי התחום רחב ומבוקש. בלימודי היי טק לומדים את התכנים העדכניים ביותר תוך מתן דגש על מדעי המחשב, פיתוח ומדע. חשוב מאוד להיות בעלי חוש טכני ויכולת להוביל. כמו כן לימודי היי טק מכינים את השטח ללימודי המשך בתחום או בתחומים שכנים. חיוני מאוד שגם לאחר סיומי לימודי היי טק תמשיכו ללמוד ולהתפתח. הרחבת אופקים ורכישת ידע חדש יקנו לכם כלים נוספים להתמודדות בשטח. המציאות שלנו היום מאתגרת ומספקת את כל הכלים להיי טקיסטים צעירים להשתלב בתחום מרתק ומלהיב.

ללמוד תואר ראשון בהייטק - תכנית הלימודים

לימודי היי טק מיישמים את כל הפיתוח התעשייתי תוך מתן דגש על כלים מעשיים בנוסף לרקע עיוני בתחום זה. במהלך הלימודים נוגעים בתחומים רבים ביניהם מדעי המחשב, לימודי הנדסה, תעשייה וניהול ומנהל עסקים. ללימודי היי טק יתאימו אנשים ששואפים לקידום והצלחה, בעלי ראש גדול, מובילים, בעלי חוש טכני ואסטרטגי, אלו שאינם מפחדים לקחת סיכונים ולא מפחדים מאתגרים. בוגרי התואר משתלבים בתעשייה בכל התחומים, במשרות פיתוח ומדע, משרות בתחום המחשבים והתכנות ועוד.

לימודי היי טק מעצבים את הדור הבא של פני הטכנולוגיה והמדע בישראל ובעולם. יש להם השפעה עצומה על התעשייה העולמית ורבים תלויים בה. תכנות, פיתוח שבבים, פיתוח מערכות מידע ועוד תלויים בהיי טק. בעת לימודי היי טק תזכו להכיר מקרוב את ההי טק הישראלי ואף לנסות להשתלב בו כבר בתור סטודנטים שכן רבים פותחים את דלתותיהם גם לסטודנטים. לימודי היי טק מגיבים לתמורות העולמיות ועל כן מתאימים את עצמם. יש ללימודי הי טק חשיבות עצומה ותמורה משתלמת במיוחד בשוק העבודה. השכר בהי טק בהחלט לא נמוך. יש המון יתרונות בתחום היי טק. בנוסף לימודי הי טק ישלבו אתכם בתעשייה בה לא רק תזכו לעבודה מתגמלת אלא גם בתנאי עבודה נוחים. ללא הי טק לא היינו זוכים היום לטלפונים סלולאריים, אפליקציות בסמארטפונים, אינטרנט ומחשבים ניידים. הי טק זה טכנולוגית עילית. 

לימודי היי טק לתואר ראשון - הדרך שלכם להצלחה

לאחר סיום לימודי הייטק לתואר ראשון, הבוגרים זכאים לתעודת גמר יוקרתית, אשר מאפשרת להשתלב בשוק המאתגר והתוסס של תעשיית ההיי טק המודרנית. ניתן לעסוק במגוון רחב של תפקידים, ובהם הנדסת מחשבים, הנדסת תוכנה, תפקידי ניהול בחברות ביוטכנולוגיה, ועוד. אפשרות נוספת היא לעסוק במחקר בתחום ההייטק, ולהמשיך לתארים מתקדמים בתחום. מספרם של מוסדות הלימוד המציע לימודי היי טק לתואר שני או תואר שלישי מצומצם כרגע, אולם יש להניח שלאור הביקוש בתחום, ההיצע יורחב בזמן הקרוב.

שירות אישי חינם
לימודי הייטק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?