מוסדות לימודים

לימודי תואר ראשון באימון אישי

ללמוד אימון אישי לתואר ראשון

האימון האישי (Coaching – קואצ'ינג) הולך וצובר פופולארית רבה במרוצת השנים האחרונות ורבים נעזרים בו על מנת להתגבר על מכשולים בחייהם ולפרוץ דרך להתקדמות ולניצול מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. האימון נועד לגלות את הכוחות ונקודות החוזק הקיימים במאומן, ולרתום אותם לצורך הובלת תהליך של התפתחות והעצמה אישית, כמו גם להשגת מטרות ספציפיות. על כן מזכיר תחום האימון את תחומי הפסיכולוגיה ותחומים טיפוליים נוספים, כמו גם את תהליך הייעוץ הארגוני, שכן הוא נועד להוביל את הנעזרים בו אל עבר עתיד טוב יותר. אולם חשוב לזכור כי האימון הוא אינו טיפול, ואין ביכולת המאמן או בהכשרתו בכדי לעזור למטופליו בבעיות רגשיות מורכבות. כיום קיימים בשוק מאמנים רבים, אולם הכשרתם והסמכתם של חלק לא מבוטל מהם אינה תמיד מלאה ומקיפה. אם אתם מעוניינים להשתלב בתחום ולעבוד כמאמנים, ואף לבדל את עצמכם ממאמנים רבים אחרים ולהיות בעלי הכשרה מקיפה ומעמיקה במיוחד והסמכה יוקרתית – תוכלו להירשם ללימודי התואר הראשון באימון אישי. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודים מרתקים ומעשירים אלו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
לימודי אימון אישי וניהול לתואר ראשון -  למי מיועדים הלימודים?
לימודי התואר הראשון באימון אישי (Coaching) מיועדים לכל המעוניינים להתמחות בתחום האימון האישי – בין אם לצורך העשרה מרתקת, התורמת רבות להעצמה אישית ולהתפתחות, ובין אם לצורך הכשרה מקצועית איכותית, אשר תעזור להם להתחיל לעבוד כמאמנים מקצועיים ואיכותיים במיוחד, עתירי ידע, כלים ומיומנויות. הלימודים מתאימים במיוחד למאמנים בפועל, המעוניינים בקבלת תואר ראשון בתחום, כמו גם למנהלים ואנשי עסקים, לפסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מורים, יועצים חינוכיים, מנחי קבוצות ומטפלים בגישות שונות, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם. אם אתם מתעניינים בלימודי התואר הראשון באימון אישי, ייתכן כי יתאימו לכם גם לימודי התעודה באימון אישי ואימון כלכלי, לימודי תעודה בטיפול באמנות, לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה (או תואר שני בפסיכולוגיה) וכיו"ב.

ללמוד תואר ראשון אימון אישי וניהול -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה ללימודי התואר הראשון באימון אישי משתנים בין מכללה לרעותה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו, אולם בדרך כלל מתקבלים ללימודים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי תקף, אולם יש מוסדות לימוד בהם ניתן להתקבל ללימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי. כמו כן, ברבים ממוסדות הלימוד בתחום נדרשים המועמדים לעבור ראיונות קבלה אישיים או דינמיקה קבוצתית, במטרה להעריך את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. מאמנים מוסמכים, מטפלים ופסיכולוגים זוכים, לעיתים, ליתרון בקבלה ללימודים. אם אינכם עומדים בתנאי הקבלה – אל חשש! תוכלו לפנות ללימודים במכינה קדם אקדמית, להצטרף לקורס פסיכומטרי או לשפר את ציוני הבגרות שלכם – ובכך להעלות פלאים את סיכויי הקבלה שלכם ללימודי התואר.

לימודי קואצ'ינג לתואר ראשון -  אורך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים של התואר הראשון באימון אישי וניהול משתנה  בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם, בדרך כלל, בדומה לתארים ראשונים רבים אחרים – הלימודים לתואר נמשכים כשלוש שנים. מאמנים מוסמכים, מטפלים ופסיכולוגים יכולים, לפעמים, לסיים את התואר בזמן קצר יותר, במידה ולימודיהם הקודמים זוכים להכרה. חלק מהמכללות בתחום אף מציעות לסטודנטים מסלול לימודי ערב, המתאים במיוחד לאנשים עובדים, אולם, כדאי לדעת כי כיוון שלימודי הערב כוללים, לעיתים, פחות שעות לימוד שבועיות – משך הלימודים עד קבלת התואר הוא, לפעמים, ארוך יותר.

ללמוד קואצ'ינג לתואר ראשון - מהם התכנים הנלמדים בתואר?
תכנית הלימודים בתואר הראשון באימון אישי היא רחבה ומקיפה, וכוללת הן הקניית ידע עיוני ותיאורטי מעמיק והן שלל התנסויות מעשיות חווייתיות, מעשירות ומפתחות בתהליכי האימון – הן כמאמנים והן כמאומנים (בחלק ממוסדות הלימוד). הנושאים המדויקים הנלמדים במהלך התואר משתנים מעט בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, אך בדרך כלל נלמדים, בין היתר, התכנים והנושאים הבאים: יסודות האימון האישי, מבוא לפסיכולוגיה, סגנונות תקשורת, מבוא לניהול, בניית תכנית אימון, שלבי האימון, כלי אבחון, הובלה חברתית והובלה עסקית, פיתוח מנהיגות, העלאת הביטחון העצמי, הצבת מטרות ויעדים והשגתם, פסיכולוגיה חיובית, בניית תכנית עסקית, יסודות השיווק והפרסום, עבודה על נקודות החוזק האישיות, התפתחות והעצמה אישית, אימון עסקי ואימון כלכלי, יחסים בין אישיים, פרקטיקום – התנסות מעשית, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים והתנסויות מעשיות חווייתיות שיתרמו רבות לא רק להכשרתכם המקצועית – אלא גם להתפתחותכם האישית.

לימודי תואר קואצ'ינג – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודת בוגר תואר ראשון BA באימון אישי וניהול (כרגע אין תואר ראשון ישראלי באימון אישי, ועל כן התואר המוענק לבוגרים הוא מטעם אוניברסיטה אמריקאית, הנחשבת כמובילה בתחומה). כן זכאים הבוגרים לתעודת מאמן אישי, המוכר על ידי האיגודים המקצועיים הרלוונטיים בארץ ובעולם.

ללמוד תואר ראשון באימון אישי - מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב כמאמנים אישיים ולהוביל את לקוחותיהם בדרכי ההצלחה. כן יוכלו הבוגרים להשתלב במשרות ניהוליות שונות. למעשה – בכל תחום ותחום בו יבחרו לעסוק, ייהנו הבוגרים מכלים ומיומנויות אותם רכשו במהלך התואר. כן יוכלו הבוגרים להמשיך בלימודיהם ולפנות ללימודי תואר שני במנהל עסקים, לימודי גישור, לימודי ייעוץ ארגוני וכיו"ב.

ללמוד אימון אישי (קואצ'ינג) וניהול לתואר ראשון -  סיכום
לסיכום, אם אתם מרגישים כי ביכולתכם לתרום ולעזור לאנשים שסביבכם, להעצימם ולהעלותם על דרך המלך להצלחה ולהשגת מטרותיהם, אם אתם חושקים לעבוד כמאמנים אישיים (או אם אתם כבר עובדים כמאמנים ומעוניינים בבידול משאר העוסקים בתחום) – לימודי התואר הראשון באימון אישי מיועדים בדיוק עבורכם! לימודים מרתקים וייחודיים אלו יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למאמן האישי המקצועי והאיכותי, יתרמו רבות להתפתחותכם האישית וילוו אתכם בכל אשר תלכו. אז בואו ליהנות מלימודים מעצימים במיוחד – בואו ללמוד תואר ראשון באימון אישי.
שירות אישי חינם
לימודי תואר ראשון באימון אישי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?