מוסדות לימודים
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
מומחה לגידול בעלי חיים (פרה וטרינריה)
מיקום בארץ: תל חי

לימודי אילוף כלבים

תעודת העשרה באילוף כלבים

אנשים רבים כיום מגדלים כלבים ובעלי חיים שונים, אם לצורך שיקום וטיפול בבעלי נכויות, מטרות אבטחה ביטחונית, או עבור הילד שישחק עם הכלב או האוגר. לימודי אילוף כלבים וגידול בעלי חיים מקנים את המיומנויות והכישורים הנחוצים על מנת לאלף את בעל החיים למטרה הרצויה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס אילוף כלבים - מידע כללי

יותר ויותר אנשים מחזיקים כלבים ושאר בעלי חיים בביתם, והצורך בבוגרי לימודי קורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים מיומנים ומקצועיים רק עולה. כלבים ושאר בעלי החיים אינם נולדים כשהם בעלי הכישורים לחיות בסביבת בני אדם, ואילוף נכון מאפשר לחיות עם בעלי החיים בשלווה וללא בעיות התנהגות, כך שכל הצדדים יוצאים נשכרים. כיום ישנם כלבים רבים אשר נמצאים בסביבה עירונית, ויש צורך ללמדם דברים בסיסיים כמו הליכה ברצועה או לעמוד באור אדום.

לימודי קורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים מיועדים למי שמעוניין לעסוק בתחום אילוף כלבים ובעלי חיים בצורה מקצועית, ולרכוש כלים מקצועיים חשובים. גם בוגרי קורסי אילוף שונים דוגמת קורסים צבאיים או משטרתיים ימצאו עניין רב בקורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים, ויעשירו את ידיעותיהם בתחום. בנוסף, בעלי כלבים המעוניינים להרחיב את השכלתם על מנת לאלף את כלבם הפרטי ילמדו אף הם טכניקות ומיומנויות חשובות, אשר יסייעו לכלב להשתלב בחברת בני האדם.

לימודי אילוף כלבים - מה כדאי לבדוק לפני שנרשמים? 

כיום ניתן ללמוד קורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים במגוון רחב של מכללות ברחבי הארץ, אולם מומלץ לבדוק בקפידה את מידת ההכשרה המקצועית של צוות המדריכים ואת הניסיון המעשי שלהם בתחום אילוף כלבים וגידול בעלי חיים. גורמים נוספים שמומלץ להתחשב בהם הינם מיקום גיאוגרפי, אורך הקורס, וכמובן גובה שכר הלימוד. מכללות רבות מאפשרות להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי לצורך תשלום ללימודי קורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים, אולם יש לוודא זאת טרם ההרשמה. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד ניתן ללמוד את הקורס במתכונת של לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים יכולים בנוחות להשתלב בלימודים.

ללמוד אילוף כלבים - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי קורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים עשירה ומרתקת, וכוללת נושאים מעולם הרפואה, הפסיכולוגיה, האילוף ועוד. קורסים בנושא התפתחות הכלבים מבחינה היסטורית, ההיגיון שמאחורי האילוף, כלבנות מודרנית, התפתחות האילוף, הרס חפצים, תכונות גנטיות והשפעותיהן על האילוף, חינוך בעלים, חינוך גורים, האינטליגנציה של הכלב, שפת הגוף של כלבים, יסודות המשמעת בכלבים צעירים, היבטים שונים על התנהגות ונפש הכלב, שרשרת החנק והשימוש הנכון, תקופות קריטיות בהתפתחות גורים, השימוש בסימני ידיים באילוף הכלב, אנטומיה, תזונה והזנה נכונים, עזרה ראשונה בכלבים, שיווק ואסטרטגיה עסקית, תפעול ותחזוקת כלביה הם רק חלק מלימודי קורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים.

קורס הכשרת מאלפי כלבים - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי קורס אילוף כלבים וגידול בעלי חיים הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים, המאפשרת להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה. ניתן לעבוד בכלביות, מרכזי סיוע לבעלי נכויות, משטרה ושירות בתי הסוהר, בתי חולים וטרינריים, או פתיחת עסק עצמאי ועבודה כמאלף כלבים ובעלי חיים בצורה עצמאית. עיסוקים אפשריים אחרים, הדורשים גם לימודים מתקדמים, הם טיפול באמצעות בעלי חיים, רכיבה טיפולית, ווטרינריה

שירות אישי חינם
לימודי אילוף כלבים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?