מוסדות לימודים
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
אקדמיה בהתאמה אישית
מיקום בארץ: ירושלים
המדרשה לאופנה ומקצועות היופי
המדרשה לאופנה ומקצועות היופי
בואי ללמוד מקצוע לחיים!
מיקום בארץ: ירושלים, חיפה ואזור המרכז
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי תרבות, יצירה והפקה
מיקום בארץ: שדרות
חכימא
חכימא
פסיכומטרי. לקבל יותר.
מיקום בארץ: בכל הארץ
מכללת אמונה
מכללת אמונה
המכללה האקדמית להכשרת עובדות הוראה בתחומי האומנויות
מיקום בארץ: ירושלים
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
קורס עיצוב הבית + קורס פנג שווי
מיקום בארץ: ירושלים
מכללת מנטור MENTOR
מכללת מנטור MENTOR
תלמד לעבוד
מיקום בארץ: צפון
מכללת אוהלו בקצרין
מכללת אוהלו בקצרין
מכללה אקדמית לחינוך ולספורט
מיקום בארץ: קצרין

לימודים לנשים בלבד

לימודי תעודה ותואר ראשון לנשים בלבד

לימודים לנשים זוכים לביקוש רב בשנים האחרונות, ומוצעים במגוון רחב של תחומים מרתקים המאפשרים לכל אישה לרכוש מקצוע מבוקש ולממש את יכולותיה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים לנשים - מידע כללי

לימודים לנשים בלבד מיועדים למגוון רחב של מגזרים, החל מנשים המבקשות לשמור על אורח חיים תורני, דרך נשים המבקשות להתפתח מבחינה אישית ורוחנית בסביבה אינטימית ותומכת, ועד מי שמבקשת לרכוש מקצוע בתחומים דוגמת הריון ולידה. בשל הקשת הרחבה של נשים המעוניינות בלימודים עם הפרדה בין גברים לנשים, ישנם מסלולים רבים ומגוונים אשר מספקים מענה לכל אישה אשר רוצה להתקדם מבחינה אישית ומקצועית.

תחום מרכזי של לימודים לנשים בלבד הינו לימודים אשר עוסקים בנשיות, דוגמת קורסים בתחום הריון, לידה, דולה, או רוחניות נשית. כמובן שישנם גם גברים רבים אשר ימצאו עניין בלימודים אלו, אך בשל האופי המיוחד של לימודי רוחניות, הפרדה בין נשים לגברים בעת הלימודים מסייעת ליצירתה של אווירת לימודים מעצימה. בנוסף לכך, הפרדה בין נשים לגברים מאפשרת להגיע לעומקים רגשיים, ולהעמיק את תהליך הלימודים בקורסים פילוסופיים ורוחניים.

לימודים לנשים בלבד - איפה לומדים ומה כדאי לבדוק לפני ההרשמה?

לימודי קורסים לנשים בלבד מוצעים במגוון רחב של מקומות לימוד, ובהם מכללות לדתיים וחרדים, מכללות אשר עוסקות ברוחניות נשית, וכן מוסדות המציעים לימודים לנשים בלבד, לצד לימודים משולבים. בשל המגוון הרחב של מוסדות לימוד, מומלץ לבדוק בקפידה את מידת ההפרדה בין נשים לגברים, וכמובן את איכות המכללה, טיב התעודה המתקבלת לאחר סיום הלימודים, מיקום גיאוגרפי ונגישות, וגובה שכר הלימוד והאם ישנן מלגות אשר מוצעות לסטודנטיות.

קורסים לנשים בלבד - מגוון אפשרויות לימודים

לימודים לנשים בלבד מוצעים כאמור במגוון רחב של תחומים, החל מלימודים ייחודיים דוגמת הכנה ללידה וקורס יועצת הנקה, ועד תחומי לימוד כלליים דוגמת עיצוב גרפי או לימודי מחשבים. בשל המגוון הרחב, כל אישה יכולה למצוא את תחום הלימודים המתאים לה ביותר, ואשר יאפשר לה לממש ולהגשים את עצמה בצורה האופטימאלית. בעת חיפוש לימודים, מומלץ לבדוק את אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים, על מנת להבטיח מקצוע פרקטי אשר יקנה פרנסה בטוחה לאורך זמן.

פרמטר חשוב נוסף בעת חיפוש לימודים לנשים בלבד הוא כמובן משך הלימודים, אשר משתנה במידה ניכרת בהתאם לרמת ההתמחות המבוקשת. לימודי תעודה והשתלמויות אורכים בדרך כלל שלושה חודשים, בעוד שלימודי תואר ראשון אורכים שלוש ואפילו ארבע שנים. תנאי הקבלה של המסלולים השונים משתנים אף הם, ותלויים ברמת המקצועיות של הקורס. לימודי הכנה לפסיכומטרי לנשים בלבד אינם דורשים ידע קודם, בעוד שלימודי עיצוב שיער לנשים בלבד מציבים תנאי קבלה מסוימים.

שירות אישי חינם
לימודים לנשים בלבד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?