מוסדות לימודים
מכללת נשיא טכנולוגיות
מכללת נשיא טכנולוגיות
המכללה לגרפיקה, מחשבים ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
אקדמיה בהתאמה אישית
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית נתניה
Netanya Academic College
מיקום בארץ: נתניה
מכללת אמונה
מכללת אמונה
המכללה האקדמית להכשרת עובדות הוראה בתחומי האומנויות
מיקום בארץ: ירושלים
מכללת מנטור MENTOR
מכללת מנטור MENTOR
תלמד לעבוד
מיקום בארץ: צפון
אימג
מיקום בארץ:

לימודים במכללות דתיות

תעודת העשרה במכללות דתיות

לימודים אקדמאיים מיועדים לכל האנשים, וגם אלה השייכים למגזר הדתי יכולים ללמוד, במכללות דתיות, חרדיות או תורניות. השכלה הינה תחום חשוב בעולם הדתי, וכיום ניתן ללמוד במקומות המאפשרים שילוב של לימודים תורנים ואקדמיים, תוך הקפדה על שמירת מצוות ותפילות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודים לציבור הדתי והחרדי - ללמוד כל מה שמעניין

מכללות דתיות, בין אם הן חרדיות או תורניות, מאפשרות מגוון רחב של תוכניות לימודים אקדמאיות, ברמת לימודים גבוהה. מכללות דתיות רבות מתמקדות בהוראה וחינוך, ישנן מכללות רבות המציעות לימודי מחשבים והנדסה ויש כאלו המתמקדות בתחומי מנהל העסקים. יש גם מוסדות המציעים לימודי רפואה משלימה וכאלו המציעות קורסים ותארים בתחומי האמנות והעיצוב, ולמעשה ניתן ללמוד כמעט כל תחום אקדמאי גם במסגרת של מכללות דתיות, חרדיות ותורניות.

ללמוד במכללות דתיות וחרדיות - ללמוד עם אנשים כמוך!

הפן הדתי שונה בין מכללה דתית אחת למשנה, דבר המאפשר לסטודנטים מכל הזרמים למצוא את המוסד המתאים להם ביותר, הן מבחינה אקדמאית והן מבחינה אמונית. התפתחות המכללות הדתיות בשנים האחרונות הינה מגמה מבורכת בישראל, מכיוון שהיא מאפשרת גם לאנשים מאמינים לרכוש השכלה גבוהה. בדרך זו הם יכולים לרכוש מקצוע מעשי בלי לפגוע באורח חייהם, ולהעמיק בלימודי אקדמאיים מבלי לפגוע באמונתם.

לימודים לדתיים וחרדים - עולם ידע עשיר

רמת הלימודים במכללות הדתיות, החרדיות או התורניות בישראל הינה גבוהה ביותר, ואיננה נופלת מזו של מוסדות לימוד אחרים. ישנו מגוון רחב של לימודי תעודה, לימודי העשרה, לימודי הכשרה, ולימודי תואר ראשון ושני במכללות הדתיות, החרדיות או התורניות. ישנו היצע רחב של מכללות דתיות, חרדיות או תורניות המציעות לימודי חינוך והוראה, וכן לימודי מחשבים והנדסה. בנוסף, מגוון מסלולי לימודי רפואה משלימה והוליסטית הינו עשיר וכולל תחומים רבים. כמו כן, ישנן תוכניות חינוכיות המיועדות לציבור הדתי, כגון אולפנות, מכינות קדם צבאיות דתיות, ישיבות הסדר, ישיבות תיכוניות, וכן מדרשות לבנות בלבד.

שירות אישי חינם
לימודים במכללות דתיות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?