מוסדות לימודים
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית בית ברל
תואר ראשון ותעודת הוראה
מיקום בארץ: כפר סבא
השלמת תואר למורים בפועל
השלמת תואר למורים בפועל
מכללת אורנים לחינוך
מיקום בארץ: קריית טבעון
מכללת אוהלו בקצרין
מכללת אוהלו בקצרין
מכללה אקדמית לחינוך ולספורט
מיקום בארץ: קצרין
בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים
בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים
סמינר הקיבוצים מכללה לחינוך ולאמנויות
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
תואר ראשון, לימודי תעודה
מיקום בארץ: רמת גן
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
האקדמיה של הצפון
מיקום בארץ: עפולה
המכללה האקדמית בוינגייט
המכללה האקדמית בוינגייט
תואר ראשון ותואר שני בחינוך גופני
מיקום בארץ: נתניה
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
אל תתפשר על התואר שלך!
מיקום בארץ: תל חי
הקמפוס האקדמי אחוה
הקמפוס האקדמי אחוה
אקדמיה מעשית
מיקום בארץ: איזור הדרום - סמוך לקרית מלאכי
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
אקדמיה לעניין
מיקום בארץ: עמק הירדן
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז ללימודים אקדמיים
קריירה לפני הכל
מיקום בארץ: אור יהודה
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
הכשרת מורים
מיקום בארץ: תל אביב

לימודי תואר אקדמי למורים בפועל

תואר ראשון בתואר אקדמי למורים בפועל

לימודי תואר אקדמי למורים בפועל מיועדים למורים הרוצים להשלים את השכלתם האקדמאית. השלמת התואר האקדמי מאפשרת לשפר את תנאי השכר ואת אפשרויות הקידום המקצועי, להעניק ידע אקדמאי מעודכן, וכלים ומיומנויות שיסייעו בהמשך העבודה בהוראה. השלמת תואר אקדמי נמצאת כיום בעדיפות גבוהה במשרד החינוך, בשל הסכם אופק חדש המעודד העסקה של מורים בעלי תואר אקדמאי, ובמקביל, מציע למורים לא אקדמאיים אפשרויות נוחות להשלים את לימודי התואר הראשון. תוכנית לימודי תואר אקדמי למורים בפועל היא תוכנית השלמה מואצת, המותאמת במיוחד למורים בפועל. לימודי תואר אקדמי למורים בפועל מורכבים משלושה תחומים, כשהראשון הוא כמובן לימודי חינוך. במסגרת זו הסטודנט מתמקצע בתחומי חינוך מתקדמים, ואף מכין עבודה סמינריונית בתחום הלימודים. לימודי ההתמחות הם בתחום המצוין בתעודת ההוראה, ועל הסטודנט להכין עבודה סמינריונית נוספת בתחום זה. התוכנית כוללת גם את הדרישות הבסיסיות הנדרשות מכל סטודנט בישראל, ובהם לימודי כתיבה אקדמית, סטטיסטיקה, שיטות מחקר, יישומי מחשב, ולימודי אנגלית לרמת פטור.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון למורים בפועל - מה לבדוק לפני שנרשמים?

לימודי תואר אקדמי למורים בפועל אפשריים כיום במוסדות אקדמאיים רבים, אך כל מוסד מציע תוכנית לימודים שונה מעט, בהתאם לתפישת עולמו. מומלץ לבדוק גם את איכות הסגל האקדמי ויוקרת המוסד, מידת ההכוונה והייעוץ האישי הניתן לכל סטודנט בהתאם לרקע האקדמי שלו, תנאי הקבלה, מיקום גיאוגרפי, וכמובן את גובה שכר הלימוד והמלגות המוצעות לכל סטודנט.

לימודי השלמת תואר ראשון למורים - לימודים עם עתיד

לימודי תואר אקדמי למורים בפועל למעשה מאפשר למורים רבים להשתלב במבחר רב של אפשרויות תעסוקה במערכת החינוך. כמו כן הלימודים יקנו השכלה רחבה יותר, ידע עשיר יותר והרחבת אופקים. קיימת חשיבות גדולה גם למורים בפועל להתעדכן וללמוד כל הזמן. השתלמויות, כנסים, ימי עיון הנם רק חלק מפעילויות העשרה שעל אנשי הוראה לעבור. לימודי תואר אקדמי למורים בפועל מספקים התמקצעות עמוקה יותר בהתפתחות הילד וסיוע לתלמידים. כמו כן יקבלו מורים בפועל כלים נוספים לשיפור גישות לימוד מול כיתה. לימודי תואר אקדמי למורים בפועל מחזקים את מערכת החינוך וגם אנשי ההוראה בעיקר בעידן של האינטרנט מקבלים מידע עדכני ביותר. לימודי תואר אקדמי למורים בפועל מאפשר השתלבות בלימודי המשך בתחומים שכנים לטובת תואר שני או עיסוק בתחום המחקר.

לימודי תואר ראשון לאנשי הוראה - תכנית הלימודים

לימודי תואר אקדמי למורים בפועל הינו מסלול חדשני המאפשר למורים העוסקים בתחום להצליח ולהתקדם במערכת החינוך. תוכנית הלימודים משלבת תכנים רבים מלימודי תואר ראשון במדעי החברה והחינוך תוך התמקדות על מחשבים, אנגלית, לימודי מחקר ועוד. חיוני מאוד שאנשי הוראה ירחיבו אופקים באופן קבוע וידעו הרבה מעבר לגבולות המקצוע. הלימודים מורכבים יותר אך מאפשרים למורים בפועל להשלים לתואר ראשון ולהמשיך ללימודי תואר שני.

לימודי תואר ראשון למורים בפועל - אפשרויות התעסוקה

אפשרויות התעסוקה נפתחות ומאפשרות גם שילוב במשרות בכירות יותר. כמו כן יוכלו המורים בסיום לימודי תואר אקדמי למורים בפועל להורות בבתי ספר יסודיים, חטיבות הביניים ועל יסודיים. בנוסף ניתן להשתלב במסגרות של פנימיות, תנועות נוער ועוד. 

מורים בפועל המשלימים את לימודיהם לתואר אקדמי יכולים להמשיך בהוראה במוסד החינוכי בו היו, או להתקדם לתפקידי ניהול בכירים יותר. אלה המעוניינים להתמקצע בתחום ההוראה יכולים להמשיך ללימודי תואר שני בחינוך וייעוץ חינוכי. אפשרות נוספת היא לימודי מקצועות משלימים דוגמת לימודי חינוך גופני, לימודי סוציולוגיה או לימודי ספרות, וכמובן שלימודי התואר הראשון יזקפו לזכותו של הסטודנט, ויקצרו את משך הזמן הדרוש ללימודי תואר נוסף.

שירות אישי חינם
לימודי תואר אקדמי למורים בפועל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?