מוסדות לימודים
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: קריית אונו, אור יהודה
המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית נתניה
תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: נתניה
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בפקולטה למשפטים
מיקום בארץ: רמת גן
המרכז האקדמי שערי משפט
המרכז האקדמי שערי משפט
לימודי תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: הוד השרון
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי תרבות, יצירה והפקה
מיקום בארץ: שדרות
המרכז האקדמי כרמל
המרכז האקדמי כרמל
תואר ראשון במשפטים
מיקום בארץ: חיפה
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי פרס
אחד על אחד, עד התואר.
מיקום בארץ: רחובות
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט וזכויות אדם
מיקום בארץ: רמת גן
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט מסחרי ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה
מיקום בארץ: רמת גן

לימודי משפטים

לימודי משפטים במסלולים שונים

עולם המשפטים רחב ידיים, וכולל התמחויות רבות. בעת בחירת מסלול הלימודים, מומלץ לבדוק בקפידה את תוכנית הלימודים ואת הקורסים הספציפיים הנלמדים במסגרת ההתמחות, וכמובן את אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי משפטים לתואר ראשון - מגוון התמחויות מרתקות

הכשרת אנשי מקצוע בעלי ידע נרחב היא המטרה העיקרית של לימודי משפטים לתואר ראשון, ומשום כך ישנם מספר נושאים אשר מהווים חובה וכל הסטודנטים נדרשים ללמוד אותם. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות להתמחות במסגרת הלימודים, ולהעמיק בתחום ספציפי. חשוב לציין כי כל מוסד אקדמי מציע התמחויות שונות במקצת, בהתאם לתפישת העולם הלימודים של אותו מוסד. בנוסף להצעה של מסלולים שונים, לעתים גם בתוך אותו מסלול התמחות הדגשים הלימודיים יהיו שונים. משום כך, חשוב במיוחד לבדוק לא רק את קיומה של ההתמחות בה מעוניינים, אלא גם אילו נושאים נלמדים במסגרתה והאם הם אכן אלו אשר אותם מעוניינים לחקור. התמחויות מבוקשות במיוחד הן התמחות בחשבונאות, התמחות בכלכלה או התמחות בזכויות אדם, אשר נחשבות למרתקות ופותחות מגוון אפיקי תעסוקה.

ללמוד תואר ראשון במשפטים - התמחות בזכויות אדם

התמחות זכויות אדם במהלך לימודי משפטים מעניקה ראייה רחבה על תחום זכויות אזרח, החברה והקבוצה, ומקנה את הכלים הנחוצים על מנת לסייע לאנשים אשר נזקקים להגנה משפטית. במהלך מסלול זה הסטודנטים נחשפים לנושאים מרתקים דוגמת עריכת דין קהילתית וחברתית, משפט ועוני - נגישות לצדק בישראל, דיני עונשין, חופש הביטוי והגבלתו, תורת מוסר ומדע המדינה, תורת המשפט, סובלנות וזכויות אדם, ועוד. חלק מרכזי של הלימודים בתוכנית זו כולל התנסות מעשית של הסטודנטים, והגשת סיוע לאוכלוסיות שונות. הסטודנטים מספקים סיוע משפטים בתחום האלימות במשפחה, מסיירים במקלטים לנשים מוכות, משתתפים בהכנות לקראת דיונים בבית משפט, ועוד.

לימודי תואר ראשון במשפטים - לימודי משפטים וקרימינולוגיה

שילוב מרתק ומבוקש במיוחד הוא לימודי משפטים יחד עם לימודי קרימינולוגיה, אשר מסייעים להבין את הגורמים העומדים מאחורי הסטיות החברתיות השונות. במהלך התמחות זו הסטודנטים זוכים לידע מעמיק לא רק בעולם המשפטים, אלא גם בנושאים שונים של מדעי החברה, ובכלל זה סוציולוגיה, פסיכולוגיה וכמובן קרימינולוגיה. במהלך הלימודים הסטודנטים חוקרים סוגיות מרתקות, דוגמת הסיבות לקביעתם של חוקים פליליים מסוימים ולא אחרים, כיצד לקבוע אילו מעשים הינם ברי ענישה, בחירת דרכי ענישה אפקטיביות וצודקות, ועוד. כחלק בלתי נפרד של מסלול זה, הסטודנטים מתנסים בעבודה מעשית ועוסקים בסוגיות מאתגרות דוגמת פשיעה מאורגנת, עבריינות סמים, עבריינות נוער, אלימות במשפחה, ועבריינות הצוואר הלבן.

ללמוד משפטים לתואר ראשון - התמחות בחשבונאות

תחום מרתק לא פחות הוא התמחות בחשבונאות, במקביל ללימודי משפטים לתואר ראשון. מסלול זה מיועד למי שמבקש להשתלב בתחום המשפט המסחרי, ולהתמחות בדיני חוזים, תאגידים, או תחומים אחרים המשיקים לעולם העסקי. לאחר סיום הלימודים במסלול זה, ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה במשרות מפתח בתחום הניהולי והפיננסי, במגזר הציבורי, או במשרדי עורכי דין אשר עוסקים בעולם המסחרי. במסגרת התמחות זו, הסטודנטים רוכשים ידע מעמיק בנושאים מגוונים, דוגמת משפט חוקתי, דיני ראיות, דיני נזיקין, מושגים מעולם המשפט בחקיקה בפסיקה, דיני חוזים, משפט תורת המשפט, משפט פלילי, משפט בינלאומי פומבי, דיני קניין, דיני מחשבים, והמשפט הבינלאומי הפרטי. רבים אשר מסיימים מסלול זה בוחרים להמשיך במסלול של לימודי תואר שני בראיית חשבון, על מנת להעמיק את ידיעותיהם בתחום זה.

שירות אישי חינם
לימודי משפטים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?