מוסדות לימודים
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית בית ברל
תואר ראשון ותעודת הוראה
מיקום בארץ: כפר סבא
מכללת סמינר הקיבוצים
מכללת סמינר הקיבוצים
סימן שאתה מצוין
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת אוהלו בקצרין
מכללת אוהלו בקצרין
תואר ראשון ותעודת הוראה בהתמחות לבית הספר היסודי
מיקום בארץ: קצרין
הקמפוס האקדמי אחוה
הקמפוס האקדמי אחוה
אקדמיה מעשית
מיקום בארץ: איזור הדרום - סמוך לקרית מלאכי
מכללת אורנים לחינוך
מכללת אורנים לחינוך
הפקולטה לחינוך
מיקום בארץ: קריית טבעון
מכללת קיי
מכללת קיי
המכללה האקדמית לחינוך
מיקום בארץ: באר שבע
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
הכשרת מורים
מיקום בארץ: תל אביב
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז ללימודים אקדמיים
קריירה לפני הכל
מיקום בארץ: אור יהודה

לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים

תואר ראשון בחינוך לבתי ספר יסודיים

חינוך לבית הספר היסודי הינו מיומנות מאתגרת, הדורשת הכשרה ייחודית. לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי מכשירים להוראת כיתות א' עד ו', כלומר גיל שש עד שתים עשרה, ומאפשרים לעסוק בהוראה במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית. לימודי תואר ראשון בחינוך לבתי ספר יסודיים מעניקים הכשרה נרחבת, הכולל ידע אקדמי מקיף לצד פיתוח יכולות חינוך ופדגוגיה. במהלך לימודי חינוך לבית הספר היסודי לתואר ראשון הסטודנטים רוכשים כלים לשימוש בידע התיאורטי, מכירים את עולמו של הילד, ומפתחים כישורי למידה וחקירה עצמאיים. משך לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים הוא ארבע שנים, ובסיומם הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון בחינוך B.Ed ותעודת הוראה. ישנו מגוון רחב של מוסדות אקדמיים המציע לימודי תואר ראשון בחינוך לבית ספר יסודי, ומומלץ לבדוק בקפידה את תוכנית הלימודים המוצעת. בתהליך חיפוש לימודים כדאי לברר גם את הדגשים החינוכיים, יכות הסגל האקדמי ויוקרת התואר בסוף הלימודים, מידת הסיוע של המוסד במציעת עבודה לאחר סיום לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים, תנאי הקבלה, ושכר הלימוד והמלגות המוצעות במהלך לימודי תואר ראשון בחינוך לבתי ספר יסודיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בחינוך לבתי ספר יסודיים - תואר אקדמי מבוקש

לימודי תואר ראשון בחינוך לבתי ספר יסודיים מעניקים למורה לעתיד הבנה כיצד התפתח מקצוע ההוראה, ומהם הכיוונים העתידיים של המקצוע. קורסים דוגמת מקומו של התנ"ך בחינוך בישראל, התפתחות העברית כשפת אם, חינוך הומניסטי, מקומנו ביקום, כלכלת חינוך, התפתחות רגשית, לקויות התפתחותיות, התפתחות חברתית, לקויות על רצף האוטיסטי, התפתחות שפה, וייעוץ תיאורטי תיאוריה ומעשה הם רק חלק מהידע המגוון אותו מקבלים הסטודנטים במהלך לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים.

ללמוד תואר ראשון בחינוך לבתי ספר יסודיים - רכישת ידע נרחב 

לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים מאוד חיוניים מאחר ומדובר בשלב התפתחותי של ילדים. ההתפתחות הנה חברתית, קוגניטיבית, רגשית ועוד. לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים מקנים את כל הלכים להתמודדות עם ילדים, הבנתם וסיוע עבורם בכל סיטואציה. במהלך הלימודים תרכשו ידע רב במגוון נושאים ותחומים הקשורים בחינוך והתפתחות הילד. לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים מאוד מבוקשים ומערכת החינוך מחזרת עבור סטודנטים מהתחום. תוכלו לגשת ללימודים אלו במבחר רב של מוסדות לימוד ברחבי הארץ. לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים מהווים בסיס רחב ללימודי תואר שני בתחומים שכנים בחינוך ועל כן אתם זוכים להשכלה רחבה בתחום זה. 

לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים לתואר ראשון - מסלולי הלימוד 

לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים כוללים התמחות במקצוע ספציפי. לימודי יהדות מעשירים את הידע של המורה לעתיד בנושאי מסורת ומורשת ישראל. לימודי אנגלית מכשירים את הסטודנט להוראת אנגלית כשפה זרה, והתמחות זו מבוקשת מאוד במערכת החינוך הארצית. מדעים מאפשרים לסטודנטים ללמוד על נושאים כמו כדור הארץ, הצומח והחי, וכוללים גם לימודים בנושא איכות הסביבה. מסלול נוסף של לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי הוא התמחות לימודי חינוך מיוחד, המכשיר את המורה ללמד בכיתה הכוללת ילדים עם צרכים מיוחדים. 

ללמוד חינוך לבתי ספר יסודיים לתואר ראשון - מגוון התמחויות 

לימודי התואר הראשון בחינוך לבית הספר היסודי אינם תיאורטיים בלבד, אלא מלווים בהתנסות מעשית בהוראה. במהלך כל שנות הלימודים הסטודנט מתנסה בהוראה בבתי ספר יסודיים שונים. התנסות זו מעניקה לסטודנט אפשרות לתרגל את התיאוריות הפדגוגיות השונות, הנקנות במהלך לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים. ההתמחות מלווה בפיקוח צמוד של המוסד האקדמי ובית הספר גם יחד, ותורמת להתפתחותו המקצועית של הסטודנט ללימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי כמורה לעתיד.

לימודי חינוך לבתי הספר היסודיים - אפשרויות התעסוקה 

לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים מאפשרים עבודה כמורים בבתי ספר לגילאים אלה, אך כמובן שגם במהלך העבודה כמורה ניתן ללמוד לתארים אחרים. מורה המעוניין ללמד בבית ספר על תיכוני נדרש ללימודי הוראת חינוך בבית הספר העל היסודי, ואפשרות נוספת היא לימודי חינוך גופני, לימודי הוראה לחינוך מיוחד או לימודי חינוך לגיל הרך. אפשרות נוספת היא לימודי תואר שני בחינוך וייעוץ חינוכי. בוגרי תואר ראשון בלימודי חינוך לבתי ספר יסודיים יכולים לעבוד גם כמפתחי תוכניות לימוד, יועצים בבתי ספר, או כמורים במסגרת החינוך הבלתי פורמאלי.

שירות אישי חינם
לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?