מכללת practicU לניהול רשתות ואבטחת מידע

לימודי טכנאי PC והסמכת MCDST

חוגים נוספים במכללה

מכללת PracticU המכללה לניהול רשתות ואבטחת מידע הינה מכללה מובילה ואיכותית, המציעה מגוון קורסים מקצועיים בתחומים המבוקשים ביותר בשוק. קורס טכנאי PC במכללת PracticU מעניק ידע מעודכן ומקיף, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

בעידן בו בכל בית יש מחשב, כמעט בכל תחום בתעשייה נעשה שימוש אינטנסיבי במחשבים לשם הקלה על פעולות שונות. ככל המחשבים יכולים לבצע פעולות רבות יותר, מעריכת מסמכים ועד הגדרת רשתות, מתעוררות בעיות רבות יותר אשר דורשות טיפול של אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים. לימודי טכנאי PC במכללת פרקטיסיו מעניקים ידע מקיף הנחוץ לשם פתרון תקלות, בהתאם להסמכה הבינלאומית הרשמית MCDST של חברת מייקרוסופט. הסמכה זו מקנה את הכלים הנחוצים לשם התמודדות עם תקלות במחשב בית אישי, ומאפשרת להשתלב במקומות תעסוקה מגוונים.

לימודי טכנאי PC במכללת PracticU אורכים 100 שעות לימוד על פני שלושה חודשים, והמכללה אף מתחייבת להמשיך את הלימודים של הסטודנט ללא תוספת תשלום עד שיסיים בהצלחה את כל המבחנים ויקבל את תעודת ההסמכה המבוקשת. לימודי קורס טכנאי PC במכללת פרקטיסיו מתבצעים בשיטה ייחודית בשם learning pyramid, המבטיחה הבנה מרבית של החומר הנלמד. חשוב לציין כי ידע מקדים אינו מהווה תנאי קבלה ללימודי טכנאי PC, אך ישנה דרישת קדם של ידיעת אנגלית ברמה בסיסית.

מכללת PracticU מעניקה לכל סטודנט ללימודי הסמכת טכנאי PC מאגר תרגילים ברמות קושי שונות, אשר נכתבו על ידי מייסד המכללה שהוא גם מרצה מוסמך של מייקרוסופט. הסטודנטים זכאים להשתמש בספריית וידאו ענקית של חומר לימוד מקצועי בעברית, מקבלים פתרון מלא של התרגילים בסרטוני וידיאו קצרים, וזאת נוסף על ספרי הלימוד הרשמיים של מיקרוסופט. מעבר לכך, מכללת פרקטיסיו מאפשרת לתרגל מהבית תוך שימוש בשרתי המכללה, מפעילה מערכת מרכזית של שרתים וירטואליים המונעת שינויים על ידי תלמידים אחרים, ורכשה מעבדת שרתים פיזיים נוסף על הוירטואליים, על מנת להקנות לסטודנטים במכללה ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים.

חשוב לציין כי מכללת PracticU הינה מרכז הסמכה מורשה של מיקרוסופט ואקדמיה רשמית של סיסקו, ומנוהלת בפיקוח משרד התמ"ת ע"י מר יונתן רבזין, מרצה מוסמך של מיקרוסופט (MCT - Microsoft Certified Trainer). עובדה זו מבטיחה לבוגרים תעודה יוקרתית ומבוקשת, המאפשרת להשתלב בשוק העבודה בתחום אבטחת מידע וניהול רשת. בנוסף, מכללת PracticU משתפת פעולה עם מספר חברות השמה בתחום ניהול הרשתות ואבטחת המידע, ומסייעת להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של משרות מבוקשות.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?