מכללת practicU לניהול רשתות ואבטחת מידע

לימודי ניהול שרתי דואר של חברת מיקרוסופט Exchange 2007/2010

חוגים נוספים במכללה

מכללת PracticU המכללה לניהול רשתות ואבטחת מידע הינה מכללה מובילה ואיכותית, המציעה מגוון קורסים מקצועיים בתחומים המבוקשים ביותר בשוק. קורס ניהול שרתי דואר של חברת מיקרוסופט Exchange 2007/2010 במכללת PracticU מקנה תעודה יוקרתית ומבוקשת, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי קורס חברת Microsoft לניהול שרתי דואר Exchange 2007/2010 במכללת PracticU מקנים לסטודנטים ידע מקיף והיכרות מעמיקה עם ההיבטים השונים של ניהול דואר אלקטרוני. כיום כל ארגון וחברה עושים שימוש בדואר אלקטרוני כאמצעי תקשורת מרכזי בין הלקוחות, העובדים ודרגי הההנהלה השונים, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים, בוגרי לימודי ניהול שרתי דואר של חברת Microsoft.

מכללת פרקטיסיו פיתחה קורס ייחודי ללימודי ניהול שרתי דואר Exchange 2007/2010 של חברת מיקרוסופט, אשר אורך חודשיים וכולל 70 שעות לימוד אקדמיות. תוכנית הקורס מקנה את כל הכלים המקצועיים הנחוצים לשם השתלבות בשוק עבודה מבוקש, דוגמת הגבלת גודל של תיבת דואר לכל משתמש, גיבוי ושחזור של השרת, הקמת שרת דואר חדש, הכנת רשימות תפוצה, ניהול תיבות קיימות, כיצד להילחם בדואר זבל - SPAM, וכן היכרות מעמיקה פרוטוקול SMTP, POP3 וגם IMAP4.

תנאי קבלה ללימודי ניהול שרתי דואר Exchange 2007/2010 במכללת PracticU הוא הסמכת MCSE או MCITP, כלומר קורס מנהלי או מהנדסי רשתות. לימודי קורס תקשורת של חברת CISCO במכללת פרקטיסיו מתבצעים בשיטה ייחודית בשם learning pyramid, המבטיחה הבנה מרבית של החומר הנלמד. בנוסף, עם סיום הקורס הסטודנטים ללימודי ניהול שרתי דואר של חברת Microsoft במכללת PracticU זכאים לסדנת הכנה מקיפה ואיכותית במיוחד לראיונות עבודה, אשר מבטיחה השתלבות מהירה בשוק העבודה במגוון מקומות תעסוקה.

מכללת PracticU מעניקה לכל סטודנט ללימודי ניהול שרתי דואר Exchange 2007/2010 מאגר תרגילים ברמות קושי שונות, אשר נכתבו על ידי מייסד המכללה שהוא גם מרצה מוסמך של מייקרוסופט. הסטודנטים זכאים להשתמש בספריית וידאו ענקית של חומר לימוד מקצועי בעברית, מקבלים פתרון מלא של התרגילים בסרטוני וידיאו קצרים, וזאת נוסף על ספרי הלימוד הרשמיים של מיקרוסופט. מעבר לכך, מכללת פרקטיסיו מאפשרת לתרגל מהבית תוך שימוש בשרתי המכללה, מפעילה מערכת מרכזית של שרתים וירטואליים המונעת שינויים על ידי תלמידים אחרים, ורכשה מעבדת שרתים פיזיים נוסף על הוירטואליים, על מנת להקנות לסטודנטים במכללה ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים.

חשוב לציין כי מכללת PracticU הינה מרכז הסמכה מורשה של מיקרוסופט ואקדמיה רשמית של סיסקו, ומנוהלת בפיקוח משרד התמ"ת ע"י מר יונתן רבזין, מרצה מוסמך של מיקרוסופט (MCT - Microsoft Certified Trainer). עובדה זו מבטיחה לבוגרים תעודה יוקרתית ומבוקשת, המאפשרת להשתלב בשוק העבודה בתחום אבטחת מידע וניהול רשת. בנוסף, מכללת PracticU משתפת פעולה עם מספר חברות השמה בתחום ניהול הרשתות ואבטחת המידע, ומסייעת להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של משרות מבוקשות.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?