מכללת practicU לניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס DBA לניהול מסד נתונים של Microsoft SQL

חוגים נוספים במכללה

מכללת PracticU המכללה לניהול רשתות ואבטחת מידע הינה מכללה מובילה ואיכותית, המציעה מגוון קורסים מקצועיים בתחומים המבוקשים ביותר בשוק. קורס DBA - SQL מסדי נתונים  במכללתPracticU  מקנה מקצוע מבוקש ומשתלם במיוחד, כולל אפשרות לגשת למבחני ההסמכה של מיקרוסופט MCITP.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי קורס  DBA - SQL Database Administrator לניהול מסדי הנתונים של חברות במכללתPracticU  מקנים לסטודנטים את המיומנות המקצועית הנחוצה על מנת להקים מסד נתונים על שרת חדש, כולל בנייה והתאמה לצרכים הספציפיים של החברה, ובכלל זה התקנה ראשונית, ניהול שוטף של נתונים, בניית שאילתות, גיבוי ושחזור מגיבוי. במהלך הקורס ניתן לגשת למבחנים של חברת מייקרוסופט, לשם הסמכה לתעודת MCITP: Database Administrator 2008.  תעודה זו מוכרת בכול העולם, ומאפשרת לבוגרי קורס תכנות .NET במכללתPracticU  להשתלב במהירות בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

קורס DBA - SQL מיועדים לכל אדם המעוניין בהרחבת הידע המקצועי או אף בהסבה מקצועית לעולם המחשבים, ומכללת PracticU איננה מציבה תנאי קבלה לקבלה לקורס. יתרה מזו, המכללה מבטיחה לסטודנטים כי הלימודים יימשכו עד להצלחה בכל המבחנים של מיקרוסופט, וקבלת תעודת MCITP. לשם כך, מכללת PracticU פיתחה קורס מקיף במיוחד באורך של 100 שעות לימוד, כאשר גם לאחריו הסטודנטים זכאים להשתמש בכיתות התרגול של המכללה.

מכללת PracticU מעניקה כלים מקצועיים מגוונים רבים לסטודנטים במהלך לימודי קורס DBA - SQL, וביניהם סרטים מקיפים בעברית על החומר המקצועי הנלמד, ניסיון מעשי בהיקף של מאות שעות, חובת הגשת תרגילים לכל שיעור, אפשרות לתרגול על שרתי המכללה מהבית וחומר לימוד רשמי של מייקרוסופט. לאחר סיום הלימודים הבוגרים זכאים לסדנא מקצועית בכתיבת קורות חיים, ואף ליווי אישי לכל בוגר במקום העבודה על ידי מרצה בכיר בכדי לפתור בעיות המתעוררות בשטח.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?