מכללת practicU לניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס CCNA של CISCO

חוגים נוספים במכללה

מכללת PracticU המכללה לניהול רשתות ואבטחת מידע הינה מכללה מובילה ואיכותית, המציעה מגוון קורסים מקצועיים בתחומים המבוקשים ביותר בשוק. קורס CCNA במכללת PracticU  מקנה ידע מעמיק על המוצרים השונים של חברת CISCO, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

 לימודי קורס CCNA במכללת PracticU מקנים לסטודנטים ידע מקיף והיכרות מעמיקה עם המוצרים של חברת CISCO, אשר שולטת כיום ברוב שוק תקשורת המחשבים. הקורס אינו מציב תנאי קבלה, ומיועד לכל אדם המעוניין בהרחבת הידע המקצועי או אף בהסבה מקצועית לעולם המחשבים. לאחר הסבר על יסודות התקשורת וכתובת IP, לימודי הקורס כוללים הגדרות, ניהול ואבטחה של SWITCH ,ROUTER ופרוטוקולי ניתוב. בנוסף, במהלך הקורס ניתן לגשת למבחנים של חברת סיסקו, לשם הסמכה לתעודת CCNA. תעודה זו מוכרת בכול העולם, ומאפשרת לבוגרי מכללת PracticU להשתלב במהירות בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

לימודי CCNA במכללת PracticU אורכים 110 שעות לימוד, והמכללה אף מתחייבת להמשיך את הלימודים של הסטודנט ללא תוספת תשלום עד שיסיים בהצלחה את כל המבחנים ויקבל את תעודת ההסמכה המבוקשת. לימודי קורס תקשורת של חברת CISCO במכללת פרקטיסיו מתבצעים בשיטה ייחודית בשם learning pyramid, המבטיחה הבנה מרבית של החומר הנלמד. עם זאת, מומלץ לשלב את לימודי CCNA עם הקורס לניהול רשתות של מייקרוסופט MCITP, על מנת ליצור יתרון משמעותי של ידע ומומחיות בשוק עבודה תחרותי.

מכללת PracticU מעניקה לכל סטודנט ללימודי הסמכת CCNA מאגר תרגילים ברמות קושי שונות, אשר נכתבו על ידי מייסד המכללה שהוא גם מרצה מוסמך של מייקרוסופט. הסטודנטים זכאים להשתמש בספריית וידאו ענקית של חומר לימוד מקצועי בעברית, מקבלים פתרון מלא של התרגילים בסרטוני וידיאו קצרים, וזאת נוסף על ספרי הלימוד הרשמיים של מיקרוסופט. מעבר לכך, מכללת פרקטיסיו מאפשרת לתרגל מהבית תוך שימוש בשרתי המכללה, מפעילה מערכת מרכזית של שרתים וירטואליים המונעת שינויים על ידי תלמידים אחרים, ורכשה מעבדת שרתים פיזיים נוסף על הוירטואליים, על מנת להקנות לסטודנטים במכללה ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים.

חשוב לציין כי מכללת PracticU הינה מרכז הסמכה מורשה של מיקרוסופט ואקדמיה רשמית של סיסקו, ומנוהלת בפיקוח משרד התמ"ת ע"י מר יונתן רבזין, מרצה מוסמך של מיקרוסופט (MCT - Microsoft Certified Trainer). עובדה זו מבטיחה לבוגרים תעודה יוקרתית ומבוקשת, המאפשרת להשתלב בשוק העבודה בתחום אבטחת מידע וניהול רשת. בנוסף, מכללת PracticU משתפת פעולה עם מספר חברות השמה בתחום ניהול הרשתות ואבטחת המידע, ומסייעת להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של משרות מבוקשות.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?