מכללת PracticU

לימודי קורס MCPD Enterprise תכנות דוט.נט.

חוגים נוספים במכללה

מכללת PracticU המכללה לניהול רשתות ואבטחת מידע הינה מכללה מובילה ואיכותית, המציעה מגוון קורסים מקצועיים בתחומים המבוקשים ביותר בשוק. לימודי קורס תכנות דוט-נט .NET ובניית אתרי אינטרנט מקנים תעודת MCPD Enterprise Application Developer 3.5, ומאפשרים להשתלב במקצוע מבוקש ומתגמל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס תכנות דוט-נט .NET ובניית אתרי אינטרנט אורך 400 שעות לימוד, ומלבד זאת הסטודנטים זוכים לשעות תרגול מעשי רבות במיוחד. לימודי תכנות דוט-נט .NET ובניית אתרי אינטרנט במכללת פרקטיסיו מתבצעים בשיטה ייחודית בשם learning pyramid, המבטיחה הבנה מרבית של החומר הנלמד. בנוסף, בכדי לסייע בהכנה לראיונות עבודה, יש חובת הגשה של כל התרגילים וכן תרגול מעשי רב.

לימודי קורס תכנות דוט-נט .NET ובניית אתרי אינטרנט במכללת פרקטיסיו אינם מציבים תנאי קבלה קודמים, ומקנים את כל הידע הדרוש לשם פיתוח תוכנות, בניית אתרי אינטרנט, ועבודה עם מסד נתונים של החברה. הסמכת MCPD כוללת למעשה שלוש הסמכות, כאשר תעודת MCPD - Windows Developer כוללת רק יצירת תוכנות חדשות למחשב, ותעודת MCPD - ASP.NET Developer כוללת רק בניית אתרי אינטרנט.

מכללת PracticU מעניקה לסטודנטים את הסמכת MCPD המקיפה ביותר, הכוללת בניית אתרי אינטרנט, יצירת תוכנות חדשות למחשב, עבודה עם SQL ועוד, אשר נקראת תעודת MCPD - Enterprise Developer. לימודי תכנות דוט-נט .NET ובניית אתרי אינטרנט במכללת פרקטיסיו נעשים על פי הספרים הרשמיים של מייקרוסופט, ומקנים תעודה יוקרתית במיוחד אשר מהווה כרטיס כניסה לעולם ההיי טק.

מכללת PracticU מעניקה כלים מקצועיים מגוונים רבים לסטודנטים במהלך לימודי קורס תכנות דוט-נט .NET ובניית אתרי אינטרנט, וביניהם סרטים מקיפים בעברית על החומר המקצועי הנלמד, ניסיון מעשי בהיקף של מאות שעות, חובת הגשת תרגילים לכל שיעור, אפשרות לתרגול על שרתי המכללה מהבית וחומר לימוד רשמי של מייקרוסופט. לאחר סיום הלימודים הבוגרים זכאים לסדנא מקצועית בכתיבת קורות חיים, פרסום של תיק העבודות האישי של כל בוגר באתר המכללה, ואף ליווי אישי לכל בוגר במקום העבודה על ידי מרצה בכיר בכדי לפתור בעיות המתעוררות בשטח.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?