ללדת - ביה"ס למקצועות הלידה

קורסי הכשרה ותמיכה במקצועות ההריון לידה הנקה ותחילת ההורות

חוגים נוספים במכללה

ללדת, ביה"ס למקצועות הלידה ברחובות הוקם על ידי סיוון אופירי ואהובה הילה חן, שתיהן בעלות ניסיון של שנים רבות בכל הנוגע להכשרת דולות ומדריכות הכנה ללידה. בללדת מוצעים קורס לימודי דולות - מלוות בלידה, קורס שנתי המשלב לימודי דולות ומדריכות הכנה ללידה, וקורס ייחודי להכשרת מטפלים ברפלקסולוגיה רגשית.
הלימודים בללדת מתקיימים בשני סניפים בארץ: סניף מרכז ממוקם ברחובות, וסניף צפון ממוקם בקמפוס הנמל בחיפה.
הלימודים לנשים בלבד!
הלימודים אינם כוללים לימודי סיעוד / אחיות / לימודים למיילדות!
הנחה מיוחדת של 1000 ש"ח תינתן לצעירות תושבות חיפה בלבד בגילאי 18-35

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הלימוד בללדת - בית הספר למקצועות הלידה:
קורס דולות
קורס משולב
קורס משולש - הקורס המשולש כולל קורס דולות + מדריכות הכנה ללידה + קורס דולות תומכות לאחר לידה והכל בקורס אחד הנפרש על פני שנה
קורס מדריכות הנקה - הקורס יתחיל בחיפה בתאריך 05/12

ביה"ס ללדת ברחובות הוא בית ספר ייחודי למקצועות הלידה, אשר הוקם עקב העובדה כי הביקוש לדולות עלה מאד בשנים האחרונות, ויחד עם ההבנה כי ישנה חשיבות גדולה לתמיכה המקצועית הרציפה ביולדת מעבר לתשומת הלב הרפואית אותה היא מקבלת. קורס דולות והקורס המשולב מועברים על ידי חן ואופירי וכוללים הרצאות של אנשי מקצוע נוספים בהם רופאים, מיילדות ועוד. עם זאת, בית הספר ללדת אינו מציע קורס מיילדות.

קורס הדולות מלמד כיצד לתמוך באשה במהלך ההיריון, בזמן הלידה ולאחריה. הקורס מעניק ידע מקצועי ורפואי ומנתח יחד עם הסטודנטיות את ההיבטים הרגשיים, הפיזיולוגיים והזוגיים הייחודיים לתקופת ההיריון והלידה והדורשים התייחסות מיוחדת.  לקורס אין תנאי קבלה מלבד סדנת מיון וראיון אישי ובסיומו מקבלים הסטודנטיות תעודה מטעם ללדת. הקורס המשולב אשר פיתחו אופירי וחן הוא קורס שנתי המכשיר את הסטודנטיות כמדריכות הכנה ללידה וכדולות גם יחד.

ביה"ס ללדת ברחובות דואג להכשיר את הסטודנטיות לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה עסקית. בללדת רואים עצמם הן מרכז למקצועות הלידה והן כמרכז לקידום נשים, העוזר להן להתפתח ולהפוך לנשות מקצוע. הלימודים בקבוצות קטנות ואינטימיות וההיכרות האישית יוצרות אווירה ייחודית המהווה דוגמא לסוג האווירה שצריכה הדולה להקנות. הלווי והתמיכה של צוות ביה"ס אינו מסתיים עם הקורס ונמשך גם לאחריו.

שלוחות של ללדת בית הספר למקצועות הלידה נמצאות ברחובות ובחיפה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?