מוסדות לימודים
היי קיו פסיכומטרי
היי קיו פסיכומטרי
לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית
מיקום בארץ: תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה, קריון, באר שבע, פתח תקוה, נתניה, הצומת, רחובות, נהריה, אשדוד, ח
פסיכומטרי ללקויי למידה
פסיכומטרי ללקויי למידה
קורס פסיכומטרי ללקויי למידה
מיקום בארץ: חיפה, קרית טבעון, קריות, מעלות, עכו, אריאל, עמק חפר, וינגייט, ירושלים, תל אביב, רמת גן, בני ברק, ראש
המכללה למינהל יותר בפסיכומטרי
המכללה למינהל יותר בפסיכומטרי
כיתות קטנות תוצאות גדולות
מיקום בארץ: חיפה, נתניה, תל אביב, ירושלים, אשדוד, מודיעין וראשון לציון
אנקורי פסיכומטרי
אנקורי פסיכומטרי
הכי מעודכן, הכי חכם, הכי אנושי
מיקום בארץ: אשדוד, כרמיאל, נהריה, חיפה, תל אביב, ראשון לציון, רעננה, צפון, פתח תקווה, ירושלים, חדרה
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי בחיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
מכללת נשיא טכנולוגיות
מכללת נשיא טכנולוגיות
המכללה לגרפיקה, מחשבים ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן

קורס פסיכומטרי

הכנה לפסיכומטרי לחיילים משוחררים

הבחינה הפסיכומטרית היא חלק ממערכת הסינון של מוסדות הלימוד האקדמיים, ומשום כך קורס הכנה לבחינת הפסיכומטרי הינו חשוב במיוחד למי ששואף להתקבל ללימודי תחום מבוקש דוגמת הנדסה או רפואה. קורס פסיכומטרי פרמיום מבטיח יחס אישי ולימוד ממוקד, ומסייע בהשגת ציון גבוה במיוחד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הכנה לפסיכומטרי פרמיום - מה זה קורס פסיכומטרי פרמיום?

קורס פסיכומטרי פרמיום מהווה את קורס הדגל של מכוני ההכנה לבחינה הפסיכומטרית, וכולל מבחני ביניים, קורסים ארוכים במיוחד עם מפגשי לימוד רבים, מרתון לימודים לקראת הבחינה, וסימולציות הכנה המדמות את הבחינה הפסיכומטרית ומסייעות בהפגת החששות. צוותי המדריכים שנבחרים להדריך את לימודי פסיכומטרי הפרמיום של מכוני ההכנה לפסיכומטרי מורכבים מאנשי צוות איכותיים ומקצועיים, בעלי ניסיון רב בלימודי קורס פסיכומטרי פרמיום. אז אם אתם רוצים להוציא ציון כבוה כדי להתקבל ללימודים מבוקשים, דוגמת משפטים, פסיכולוגיה, מדעי המחשב וכו' - הלימודים בקורס פסיכומטרי פרימיום מיועדים עבורכם. 

לימודי בקורס פסיכומטרי פרמיום - מה כוללים הלימודים?

המפגשים הראשונים של קורס הפסיכומטרי במסגרת שיעורי פרמיום כוללים חזרה ורענון של הנושאים, על מנת להבטיח שכל התלמידים נמצאים באותה רמת בקיאות בחומר. בדרך זו ניתן לוודא שאף תלמיד לא נשאר מאחור, ולהתחיל את לימודי ההכנה לפסיכומטרי בצורה רגועה. חלק מהתלמידים אולי יראו בחזרה זו מיותרת, אך בחינת הפסיכומטרי הינה מורכבת ומתוחכמת, וגם התלמידים הבקיאים ביותר בטכניקות יפיקו תועלת מהמדריכים המקצועיים והמיומנים, ויחדדו נקודות חולשה ולו מזעריות.

בדומה לקורסים אחרים של הכנה למבחן הפסיכומטרי, גם קורס הכה פרמיום מתמקד בלימודי הטכניקות העיקריות ותרגול מעשי נרחב של חומר הלימוד. במהלך המפגשים המדריכים עובדים בצורה אישית עם התלמידים, ועוברים על כל רשימת הנושאים והשיטות הרלוונטיות לתחום הלימוד. בשל האופי המיוחד של קורס פסיכומטרי פרמיום, המפגשים אורכים יותר זמן מהרגיל, ובמקרה הצורך כוללים גם פגישה אישית עם המדריך לפני או אחרי השיעור.

קורס פסיכומטרי פרמיום - הדרך שלכם להצלחה בבחינה הפסיכומטרית

מרבית מכוני ההכנה לפסיכומטרי עורכים מבחן בתחילת קורס פסיכומטרי פרמיום, אשר תוצאותיו מאפשרות לקבוע את רמתו ההתחלתית של התלמיד. מבחן דוגמה נוסף נערך באמצע הקורס, ובעזרתו ניתן למדוד את התקדמות התלמיד, ולאתר את הנקודות החולשה הספציפיות לכל תלמיד. בדרך כלל לימודים אינטנסיביים בצורה של מרתון מתחילים כשלושה שבועות לפני הבחינה הפסיכומטרית. שלב המרתון בקורס פסיכומטרי פרמיום כולל תרגולים מסכמים של החומר, וכן הדמיה מלאה של הבחינה הפסיכומטרית. בעזרת ההדמיות המרובות התלמידים מתנסים בחוויה של הבחינה הפסיכומטרית, וכאשר יגיעו אל הבחינה האמיתית ידעו מה צפוי, יהיו רגועים, וישיגו תוצאות טובות יותר.

קורס הכנה לפסיכומטרי - מה לבדוק לפני שנרשמים?

ישנם מכוני הכנה לפסיכומטרי רבים המציעים קורס פרמיום, אך מומלץ לבדוק בקפידה את תנאי הלימוד בכל מכון. יש להשוות את מספר המפגשים, כמות שעות הלימוד בכל פגישה, מספר אנשי הצוות ביחס למספר התלמידים בכיתה, איכות המדריכים, רמת ספרי ההדרכה וספרי העזר הנלווים, וכן מיקום גיאוגרפי ונגישות של מכון ההכנה לפסיכומטרי. מכוני הכנה רבים מאפשרים להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי לצורך תשלום לקורס פסיכומטרי פרמיום, אך יש לוודא זאת טרם ההרשמה. בנוסף, לחלק ממכוני ההכנה לבחינת הפסיכומטרי יש מבצעים מיוחדים, דוגמת 'חבר מביא חבר' או לנבחנים חוזרים.

שירות אישי חינם
קורס פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?