המכללה האקדמית תל חי

תואר ראשון בפסיכולוגיה

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית תל חי נמצאת בצפון הרחוק מאוד, ליד קריית שמונה. לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה מאפשרים לסטודנטים להרחיב את השכלתם במקצוע מרתק, ולהמשיך ללימודי תואר שני או להשתלב בעבודה במגוון מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללה האקדמית תל חי מקנים לסטודנטים חווית למידה עשירה ומלאה, הכוללת ידע ממגוון תחומים. מטרת התוכנית היא הקניית בסיס ידע תיאורטי רחב בכל הנוגע לשאלות היסוד של הפסיכולוגיה, ובכלל זה הגישות המדעיות השונות במחקר הפסיכולוגי העדכני, ומושגים ומודלים בסיסיים של ענפי הפסיכולוגיה. לימודי התואר משלבים בין למידה עיונית, עבודה מעשית במסגרות טיפוליות וחינוכיות, ושילוב של יישומי מחשב חדשניים לשם שיטות מחקר מתקדמות.

תוכנית לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללה האקדמית תל חי עשירה ומגוונת, וכוללת נושאים כגון אישיות האדם, התנהגות חברתית, מבחנים פסיכולוגים, חשיבה, פתולוגיה וטיפול בה, למידה, התפתחות האישיות, ועוד. עמידה בתנאי הקבלה של המכללה האקדמית תל חי הכרחיים לשם לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה, ויש לבדוק טרם ההרשמה את הציונים המבוקשים. בנוסף, תנאי קבלה לשנה ב' הוא ציון של 70 לפחות בכל קורסי החובה.

אורכו של המסלול ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה הוא שלוש שנים, כחלק ממסלול דו חוגי. לאחר סיום הלימודים הבוגרים זכאים לתואר B.A בפסיכולוגיה, המאפשר להמשיך ללימודי תואר שני באוניברסיטאות ברחבי העולם. מגוון תחומי העבודה הפרוש בפני בוגרי לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה הוא רחב, וכולל מקצועות דוגמת הדרכה במוסדות חינוך ומוסדות בריאות הנפש, מחקר, הוראה למדעי החברה ופסיכולוגיה, ניהול מחלקת כוח אדם בארגונים שונים, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?