המכללה האקדמית תל חי

תואר ראשון במדעי המחשב

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית תל חי נמצאת בצפון הרחוק מאוד, ליד קריית שמונה. לימודי תואר ראשון B.Sc. במדעי המחשב מקנים תואר יוקרתי ומבוקש, המאפשר להשתלב במגוון תפקידים בתעשיית ההיי טק.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

המכללה האקדמית תל חי שמה לה למטרה להכשיר בוגרים איכותיים ומקצועיים, אשר ישתלבו בקשת של רחבה של מקומות תעסוקה בהיי טק או בארגונים עסקיים. לימודי תואר ראשון במדעי המחשב מקנים ידע מקיף, המשלב בין ידע אקדמי נרחב והתנסויות מעשיות רבות. בנוסף, צוות המרצים בחוג למדעי המחשב גבוהה במיוחד יחסית ללימודי תחומים אחרים, דבר המבטיח קבוצות לימוד קטנות ואיכותיות, אשר תורמות לגיבוש החברתי של הסטודנטים, ומסייעות לשמירה על רמת לימודים אקדמית גבוהה במיוחד.

לימודי תואר ראשון במדעי המחשב במכללה האקדמית תל חי שמים דגש מיוחד על הקניית כלים ומיומנויות מעשיות בתחום פיתוח תוכנה, וזאת באמצעות תרגולי בית מעשיים, ואף השתלבות בתעשיית ההיי טק באזור כבר במהלך הלימודים. מעבר לכך, תוכנית הלימודים מתחדשת ללא הרף, בכדי להבטיח שלימודי התואר מכשירים את הסטודנטים לתחומים העדכניים והמבוקשים ביותר בתחום מדעי המחשב. נושאי ההתמחות המוצעים לסטודנטים רבים ומגוונים, ומאפשרים למצוא את התחום המתאים ביותר בהתאם ליכולות ולהעדפות האישיות של כל סטודנט.

המכללה האקדמית תל חי מציעה מספר תוכניות ייחודיות ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב, המאפשרות להתמחות במקצועות מבוקשים במיוחד. חטיבת לימודים בפיתוח תוכנה כוללת את תחומי היסוד של מדעי המחשב, תוך התמחות בשפות התכנות העיקריות וסביבות הפיתוח העדכניות. חטיבת לימודים בעיבוד אותות קול, מוסיקה ותמונות מאפשרת להתמחות בתחום מבוקש במיוחד, וכוללת ידע מעמיק במדעי המחשב והתוכנה יחד עם התמחות ייחודית בעיבוד אותות.

לימודי תואר ראשון במדעי המחשב במכללה האקדמית תל חי מאפשרים לשלב בין חטיבת לימודי פיתוח תוכנה וחטיבת לימודי עיבוד אותות קול, מוסיקה ותמונות, באמצעות תוכנית משולבת ייחודית הכוללת את הקורסים הייחודיים של כל חטיבה. אפשרות נוספת הפתוחה בפני סטודנטים מצטיינים היא המרת קורס חובה בקורס תיאורטי, כאשר קורס זה יהיה מוכר במידה וימשיכו ללימודי תואר שני במדעי המחשב. עם זאת, מסלול זה אינו מקנה תעודה מהחטיבה בה לא נלמד הקורס.

לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתואר ראשון במדעי המחשב מטעם המכללה האקדמית תל חי, המאפשר להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה. תעשיית ההיי טק, תחזוקת מערכות ורשתות, מתן תמיכה טכנית, התאמת תוכנה לצרכים הספציפיים של עסקים או עבודה בשוק הפרטי הם רק חלק מהאפשרויות, וכמובן שתמיד ניתן להמשיך ללימודי תואר שני במדעי המחשב או תחומים מדעיים אחרים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?