המכללה האקדמית תל חי

תואר ראשון בחינוך

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית תל חי נמצאת בצפון הרחוק מאוד, ליד קריית שמונה. לימודי תואר ראשון בחינוך מקנים מקצוע מאתגר, ומאפשרים להשתלב במערכת החינוך במגוון תפקידים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

המכללה האקדמית תל חי שמה לה למטרה בלימודי חינוך לתואר ראשון לפתח בקרב סטודנטים התעניינות והתלהבות, ורצון לחקור ולהבין את האתגרים הניצבים בפני אנשי החינוך כיום. החוג לחינוך גאה בצוות ההוראה האיכותי שבו, המורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אשר רואים בחינוך קריירה ושליחות. המכללה האקדמית תל חי מסייעת לכל סטודנט להתפתח מבחינה רגשית, ערכית ואינטלקטואלית, על מנת לאפשר לממש את הפוטנציאל הטמון בו.

המכללה האקדמית תל חי מציעה לימודי תואר ראשון בחינוך במתכונת חד חוגית או במתכונת דו חוגית, כאשר בשני המקרים אורכם של הלימודים הוא שלוש שנים. ההחלטה באם ללמוד במסלול דו חוגי או חד חוגי נעשית בדרך כלל טרם הלימודים, אך ניתן לעבור גם בסוף שנה א'. עמידה בתנאי המבלה של המכללה האקדמית תל חי הכרחיים לשם לימודי תואר ראשון בחינוך בשני המסלולים, ויש לבדוק טרם ההרשמה את הציונים המבוקשים.

תוכנית לימודי תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית תל חי עשירה ומגוונת, ומאפשרים להתמחות בארבעה מוקדים. המוקדים ללקויות למידה, שילוב אומנויות בחינוך וחינוך מיוחד פונים לסטודנטים המעוניינים להשתלב בתחום החינוכי טיפולי. לימודי מוקדים אלה מכשירים לעבודה בעלת קשר רציף ומעמיק עם אנשים אחרים, וכוללים תהליכי מודעות עצמית וחשיפה אישית, על מנת לטפח את האמפתיה כלפי צורכי הזולת.

מוקד נוסף בלימודי חינוך לתואר ראשון במכללה האקדמית תל חי הוא המוקד לחינוך אלטרנטיבי ויזמות חינוכית, המשלב בין תיאוריות מרכזיות בתחום החינוך עם תיאוריות אלטרנטיביות, על מנת להקנות כלים מקצועיים חדשניים ליצירת יזמות חינוכיות. מוקד זה עוסק בניתוח ביקורתי של המציאות במערכת החינוך של ימינו, תוך בדיקת הקשר בין הדיכוי במערכת החינוך, לבין הדיכוי של קבוצות חברתיות מוחלשות, דוגמת נשים, עניים, נכים וזקנים. בדרך זו נחשפת הדרך בה בתי הספר משקפים ומשפיעים על החברה הלא שוויונית בה הם נמצאים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?