המכללה האקדמית תל חי

מכינה קדם אקדמית

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית תל חי מציעה כבר יותר משלושה עשורים מגוון רחב של מכינות קדם אקדמיות, המאפשרות לכל סוגי האוכלוסייה לעמוד בתנאי הקבלה של לימודי תואר ראשון.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים - מכינות במכללה האקדמית תל חי
מכינות 30 פלוס
מכינה להשלמת בגרויות
המכינה האקדמית למדעי החברה והרוח
מכינה ייעודית למדעים

היחידה ללימודים קדם אקדמיים במכללה האקדמית תל חי הינה חלוצת מסלולי המכינה הקדם אקדמית, ולאורך השנים פיתחה מסלולי מכינות ייחודיים בהתאם לצרכים של התלמידים. כל סטודנט זכאי לפגישת ייעוץ אישית, כאשר תוכנית הלימודים ומסלול המכינה הקדם אקדמית הספציפיים בהם ישתתף מותאמות בצורה פרטנית על ידי יועץ אקדמי מנוסה, בהתאם לציוני הבגרות, העדפותיו האישיות, והאפשרויות העומדות בפניו להמשך לימודים.

המכינה הקדם אקדמית של המכללה האקדמית תל חי מציעה יתרונות רבים ללומדים בה. כל סמסטר מוקדש ללימודי שניים עד שלושה מקצועות, כאשר בסוף הסמסטר הסטודנט ייגש לבגרות במקצועות אלה, במועד חורף או מועד קיץ. שיטה זו מבטיחה התמקדות בלימודי כל תחום, לשם הצלחה מרבית בבחינות הבגרות. בנוסף, לימודי הסמסטר הראשון מתמקדים במקצועות החובה, כך שסטודנט הזקוק להשלמות של מספר מקצועות מועט יכול להשלים אותם בסמסטר אחד.

המכללה האקדמית תל חי מציעה לסטודנטים ללימודי מכינה קדם אקדמית קשת רחבה של יתרונות, ובהם סיוע כלכלי שלא על חשבון הפיקדון ומלגות קיום חודשיות, גיבוש תוכנית לימודים אישית, איתור וטיפול בסטודנטים לקויי למידה, אווירת קמפוס ייחודית עם חיי חברה תוססים, חונכות אישית וקבוצתית, יחס חם, תמיכה, ליווי וקשר אישי עם המרצים, ונוף מרהיב.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?