המכללה האקדמית תל חי

המכון לאומנויות

חוגים נוספים במכללה

המכון לאומנויות של המכללה האקדמית תל חי מהווה כבר למעלה מחמישים שנה בית ספר מוביל בתחומי האמנות השונים, ומרכז פעילות פנאי לתושבי האזור.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תעודה במכון לאמנויות של המכללה האקדמית תל חי:
המחלקה לקדרות
המחלקה לאומנות פלסטית
המחלקה לצורפות
המחלקה לשילוב אומנויות

בכל אחת מן המחלקות מוצעים כמה מסלולים:
לימודים משולבים בלימודי תואר ראשון BA בחוג הרב תחומי
לימודי תעודה - לימודים לתעודת מדריך מוסמך בכיר לאומנות בקהילה
לימודים אקסטרניים - מגוון קורסים לקהל הרחב במחלקות הלימוד השונות:
אריגה
הדפס תחריט
ניפוח חרוזי זכוכית
ציור
צורפות
רישום
ציור על עץ
קדרות

המכון לאומנויות של המכללה האקדמית תל חי החל את דרכו כמרכז פעילות ראשי בצפון בתחומי אומנות, ובכלל זה הרצאות, תערוכות וסדנאות שונות. כיום המכון לאומנויות מציע מגוון רחב של מסלולים לימודי תעודה, לימודי תואר ראשון או לימודים אקסטרניים באמנות. כל אדם המעוניין לרכוש מיומנות חדשה, לפתח תחביב קיים, להרחיב את מגוון היכולות, לגלות כישרונות חדשים, או לפתוח בקריירה של אומן מקצועי, יפיק תועלת רבה מלימודי אומנות במכללה האקדמית תל חי.

המכללה האקדמית תל חי מציעה לסטודנטים ללימודי אמנות במכון לאומנויות קשת רחבה של יתרונות, ובהם אירועי אמנות והרצות אורח, מעונות סטודנטים קרובים ונוחים, אגודת סטודנטים חזקה, מיקום נפלא בלב הנוף בשקט הקסום של צפון הארץ, מערך מלגות ומענקים, ספריה עשירה, קמפוס צעיר ותוסס, מרכז לייעוץ ותמיכה רגשית לסטודנטים הזקוקים לעזרה, סגל אקדמי ומנהלי איכותי ומקצועי, אווירה נעימה לצד מצוינות אקדמית, תכני לימוד עדכניים המשלבים תיאוריה ומעשה, מרכז תמיכה ללקויי למידה, כיתות לימוד מרווחות וחדשניות, ועוד

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?