מכללות אורט

מכללות לטכנולוגיה מתקדמת ולמדעים

חוגים נוספים במכללה
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

רשת מכללות אורט מציעה הכשרה איכותית וברמה אקדמית גבוהה, ומשלבת בין לימודי השכלה גבוהה והכשרה טכנולוגית מדעית מתקדמת, וכן לימודי אמנות, תקשורת ועוד.

מסלולי לימוד ברשת מכללות אורט:
הכנה לבגרות -  במכללת אורט קרית ביאליק, אורט הרמלין נתניה, אורט תל אביב
תואר הנדסאי P.E באישור מה"ט
לימודי תעודה במגוון תחומים
עתודה טכנולוגית
מכינה טכנולוגית
לימודי השלמה לתואר ראשון בהנדסה להנדסאים

רשת מכללות אורט כוללת את המכללות הבאות:
מכללת אורט בראודה כרמיאל
מכללת אורט קריית ביאליק
מכללת אורט הרמלין נתניה
מכללת אורט כפר סבא
מכללת אורט סינגאלובסקי - תל אביב
מכללת אורט רחובות
מכללת אורט ירושלים
מכללת אורט יד שפירא בתל אביב

רשת מכללות אורט שמה את הדגש בלימודי התחומים השונים על הכשרת כוח אדם מיומן ומקצועי, בעלי ידע תיאורטי וכלים מעשיים המכשירים את הבוגרים להשתלב בענפי המשק השונים במגווון משרות. דגש רב ניתן על פיתוח של יוזמה ויצירתיות אצל הסטודנטים, ובנוסף לכך לימודי הנושאים השונים כוללים גם הכשרה מעשית, ניסיון בשטח, ועדכון בלתי פוסק של תוכניות הלימודים בהתאם להתפתחויות האחרונות בתעשייה.

רמת הלימודים הגבוהה ברשת מכללות אורט נובעת מקשת רחבה של סיבות, דוגמת סגל אקדמי איכותי המסייע לסטודנטים, תוכניות לימוד מתקדמות ומעודכנות, תנאי לימודים נוחים הכוללים קמפוסים מרווחים וכיתות מחשב משוכללות, מערך סיוע לסטודנטים הכולל גם מלגות, ועוד. בנוסף, רשת מכללות אורט פועלת בשיתוף פעולה עם מספר מהגופים המובילים במשק הישראלי, דוגמת צה"ל, תעשיות היי טק, משרד התמ"ת, משרד המדע והטכנולוגיה, וכן תעשיות מובילות במגזר הציבורי והפרטי. לאחר לימודי תואר ראשון או תעודה במכללת אורט, הבוגרים משתלבים בקשת רחבה של מקומות תעסוקה, בתפקידי מפתח הדורשים אנשי מקצוע איכותיים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?