קבוצת גבים

לימודי גישור

חוגים נוספים במכללה

קבוצת גבים מציעה לימודי גישור במגוון רחב של מסלולים, המעניקים ידע תיאורטי נרחב לצדי מיומנויות פרקטיות, ופותחים קשת רחבה של אפשרויות תעסוקה מרתקות.

לקבוצת גבים פרישת סניפים ארצית:
צפון- תל חי, עמק הירדן, חיפה.
מרכז – הרצלייה, מודיעין, ירושלים.
דרום- ספיר, אחווה, באר שבע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קבוצת גבים - מבחר לימודי גישור
לימודי גישור מקצועי
לימודי גישור משפחה וגירושין
פרקטיקום בגישור
סדנת "דיאלוג במשפחה" להורים

עולם הגישור מורכב ומאתגר, וכולל התמחויות במסלולים שונים. קבוצת גבים הוקמה בשנת 1996, מתוך חזון של חיזוק והעצמת שיתופי הפעולה בתוך ובין ארגונים, קהילות ומשפחות. כחלק מתפישת העולם של הקבוצה, היא מקדמת תהליכי למידה וצמיחה בניהול המרחב הבין אישי, ומסייעת בהנחלה של תפישת עולם הרואה בהידברות ערך ליבה.

לימודי גישור במכללת גבים מקנים את הכלים הנחוצים על מנת להשיג תוצאות אפקטיביות, לממש יעדים קבוצתיים ואישיים, וליצור שינוי תפיסתי ותרבותי. חזון זה מושג באמצעות ביסוס החוסן של קבוצת גבים על תפישת עולם, מסע ערכי, מקצועיות ונהלים, אשר מבוססים על יחסי שיתוף וקשר ארוך טווח, הן עם לקוחות החברה והן עם אנשי הצוות.

הסגל המקצועי של מכללת גבים מקצועי במיוחד, וכולל את המגשרים והמנחים המובילים בתחומם. אנשי הצוות של לימודי גישור במכללה כולל פסיכולוגים, אנשי חינוך, משפטים ומומחים בתחומי הניהול והייעוץ, אשר פועלים ברחבי הארץ. המרכז של קבוצת גבים נמצא באזור התעשייה של הרצלייה פיתוח במתחם המשתרע על 300 מ"ר, וחשוב לציין שהוא נגיש לאנשים עם מוגבלויות.

 

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?