מכללת פסגות

מרכז ללימודי שוק ההון

חוגים נוספים במכללה

מכללת פסגות ללימודי שוק ההון מציעה קורסים ייחודיים, המאפשרים לכל אדם להשקיע בשוק ההון ולהתקדם מבחינה פיננסית. מכללת פסגות פועלת בצורה עצמאית ואיננה בבעלות של בית השקעות, ולכן מבטיחה לימודי שוק הון איכותיים ואובייקטיביים.
סניפים: רחובות, הרצליה, חיפה, ירושלים, באר שבע

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הלימוד - מכללת פסגות:
מבוא לשוק ההון
ניהול תיק השקעות עצמאי
קורס ניהול תיק השקעות עצמאי-לימוד מרחוק
אופציות מעוף
אימון אישי - לסוחרי יום
קורס מודלים מתקדמים "מסחר יומי"
לימודי סקאלפינג
אג"ח מעשי

בנוסף לכך, מכללת פסגות ללימודי שוק ההון מציעה לימודי השקעות המיועדים למגזר העסקי, דוגמת קורסי העשרה למוסדות, חברות וארגונים. מלבד זאת, מכללת פסגות מעניקה שירותים מקצועיים איכותיים לחברות בשוק ההון, על מנת לסייע להן בשדרוג הידע המקצועי בכל הנוגע לסחר בשווקים פיננסיים, והקניית שיטות מסחר מתקדמות וטכניקות מקוריות וחדשניות.

בעידן של אינטרנט וכלים טכנולוגיים מתקדמים נוספים, הידע אשר רק הבנקים וגופים מוסדיים נוספים החזיקו בעבר הפך לנחלת הכלל. כיום ניתן להשקיע בכל העולם, במגוון רחב של תחומים, בהשקעה ראשונית נמוכה יחסית, וללא צורך בלימודי כלכלה מעמיקים. מכללת פסגות ללימודי שוק ההון מקנה לסטודנטים את הכלים הנחוצים מבחינה תיאורטית ומעשית על מנת להיות שותף בהשקעות אלה, ובדרך זו פותחת חלון הזדמנויות ייחודי לכל מי שמעוניין לקדם את עצמו מבחינה פיננסית.

מכללת פסגות ללימודי שוק ההון הינה חברה עצמאית אשר הוקמה בשנת 2005 על ידי אנשי השקעות בתחום מסחר פרקטי בשוק ההון, ומשום שהיא נמצאת בבעלות פרטית, פסגות שומרת על אובייקטיביות ושמה את הדגש על הכשרה איכותית לסטודנטים בקורסים השונים. לימודי שוק ההון במכללת פסגות מקנים ידע רלוונטי וספציפי בנושאים השונים, ומבחר הקורסים מאפשר גם למי שאינם בעלי ידע מקדים להשתלב בלימודים.

לימודי שוק ההון במכללת פסגות כוללים מבחר רחב של נושאים, כאשר כל קורס מתמקד בנושא אחר. הנושאים העיקריים הינם תעודות סל, קרנות נאמנות, קופות גמל, הבורסה, סוגי השקעה שונים, קרנות השתלמות, סוגי פקודות מסחר, אגרות חוב ואופן השימוש בהן, ועוד. הקורסים במכללת פסגות מועברים על ידי מרצים מנוסים אשר מתפקדים גם כסוחרים בפועל, ובשל כך יכולים לתרום במישור המעשי ולא רק במישור התיאורטי. לימודי שוק ההון משלבים בין רכישת כלים עיוניים והתנסות מעשית, וכוללים גם התמחות בליווי מדריך בזמן אמת.

למתחילים מומלץ להתחיל בלימודי קורס מבוא לשוק ההון, אשר מיועד למתחילים ואינו דורש ידע מקדים או עמידה בתנאי קבלה כלשהם. קורס זה מספק את כל המידע הדרוש על אפיקי ההשקעה השונים, הכוחות הפועלים על המשק והגופים השונים אשר משקיעים בשוק ההון. לאחר השלמת קורס זה, ניתן לבחור באיזה תחום בשוק ההון מעוניינים להתמקד, בהתאם ליכולות האישיות.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?