מכללת עדיף

המכללה ללימודי ביטוח, פיננסים ויזמות

חוגים נוספים במכללה

מכללת עדיף מציעה מגוון רחב של קורסים ללימודי ביטוח, פיננסים ויזמות ברמה אקדמית גבוהה ביותר, תוך התאמה ועדכון בלתי פוסקים לחידושים האחרונים בתחום.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הלימוד במכללת עדיף:
קורס חיתום רפואי
קורס מסלקי תביעות אלמנטארי
קורס רפרנט אלמנטארי
קורס ביטוח ימי ואווירי
קורס רפרנט פנסיוני
קורס רפרנט בכיר
קורס שמאות רכוש וחקלאות
קורס הכשרה בבריאות
קורס רפרנט פנסיוני בכיר
קורס יישוב תביעות אלמנטארי
קורס גמר פנסיוני
קורס ביטוח אלמנטארי רכוש ותאונות
השתלמות בבריאות

לימודי ביטוח, פיננסים ויזמות אולי אינם הבחירה הראשונה של כל סטודנט, אך מדובר בתחום מרתק ומגוון, המאפשר להשתלב במגוון רחב של תפקידי מפתח ולקבל תגמול הולם. תחום הביטוח והפיננסים השתנה רבות בשנים האחרונות, ובעולם גלובאלי ודינאמי יש חשיבות גדולה מתמיד לכך שבמכללת עדיף מעדכנים ללא הרף את תוכניות הלימודים על מנת שיתאימו לחידושים האחרונים. בנוסף לכך, סגל המרצים של מכללת עדיף הינו איכותי במיוחד, והמרצים משלבים בין ניסיון מקצועי רב בתחום הביטוח ובין יכולות הוראה גבוהות.

מכללת עדיף מקפידה לשמור על תנאי לימוד מצוינים, הכוללים תוכניות לימוד עדכניות המתחדשות בהתאם לשינויים ברגולאציה, צוות מרצים מקצועי ובעל ניסיון, אווירת לימודים חמה ותומכת, וניסיון של יותר מעשור בלימודי ביטוח, פיננסים ויזמות. מכללת עדיף מוציאה לאור עיתון שבועי ומגזין חודשי בתחומי הביטוח, ואף עורכת כנסים מקצועיים לשם רענון והרחבת הידע של הסטודנטים והמרצים במכללה כאחד.

תנאי הקבלה ללימודי ביטוח, פיננסים ויזמות במכללת עדיף משתנים בין הקורסים, ומומלץ לבדוק בנוגע לכל קורס בנפרד. גם אורכם של הקורסים השונים משתנה, ונע בין חודשים ספורים לשלוש שנים. חשוב להדגיש כי תוכניות הלימודים במכללת עדיף מותאמות לדרישות המפקח והרשות לניירות ערך, ומקנות תעודה המאפשרת להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה. לאחר סיום הלימודים ניתן לעבוד בבתי השקעות, חברות ביטוח, בנקים ועוד, או לפתוח משרד פרטי ולהתחיל קריירה עצמאית.

הלימודים מתקיימים בתל אביב!

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?