בגרות בקלות

בגרות בקלות

חוגים נוספים במכללה

מכללת נשיא טכנולוגיות הינה מכללה אמינה וותיקה, המתמקדת בתחום ההכשרה המקצועית בתחומים מגוונים דוגמת גרפיקה, היי טק, טכנולוגיה, תקשורת, מחשבים ועוד. בנוסף לקשת רחבה של מסלולי הכשרה והסמכה בתחומים רבים, קבוצת נשיא טכנולוגית מציעה גם קורס ייחודי להכנת לבחינות הבגרות, בגרות בקלות.
ההרשמה לסמסטר קיץ 2012 החלה!

הלימודים מתקיימים ברמת גן!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מקצועות הלימוד בבגרות בקלות - מכללת נשיא טכנולוגיות:
מקצועות חובה:
אנגלית - 3,4,5 יחידות לימוד
מתמטיקה - 3,4,5 יחידות לימוד
תנ"ך - 2 יחידות לימוד
היסטוריה - 2 יחידות לימוד
ספרות - 2 יחידות לימוד
אזרחות - 1 יחידת לימוד
הבעה עברית (חיבור) - 1 יחידת לימוד
הבעה עברית (לשון והבעה) - 1 יחידת לימוד

מקצועות בחירה:
מדעי החברה/שפה זרה שנייה - 3,5 יחידות לימוד
תנ"ך/ספרות/היסטוריה - 5 יחידות לימוד
גיאוגרפיה/כימיה/פיסיקה - 3,5 יחידות לימוד
ביולוגיה/אמנות/היסטוריה/תלמוד - 3 יחידות לימוד

מסלול בגרות מלאה - 20-21 יחידות לימוד

בגרות בקלות הינו בית ספר ייחודי להכנה לבגרות, הפועל במסגרת מכללת נשיא טכנולוגיות. צוות המורים של בגרות בקלות הינו איכותי ומקצועי, בעלי אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בהגשת תלמידים לבגרות, ובעלי הכשרה וניסיון בטיפול בקשיי הבנה וקשיי למידה. נוסף על כך, שיעורי הכנה לבגרות נעשים בקבוצות קטנות של שלושה עד חמישה תלמידים, דבר המאפשר התאמה אישית מרבית לכל תלמיד. מעבר להקניית חומר תיאורטי, בגרות בקלות מקנה לתלמידים עקרונות הבנה כיצד ללמוד נכון, ומאפשר ללמוד כל נושא בקלות ובצורה ידידותית.

לימודי הכנה לבגרות בבית הספר בגרות בקלות של מכללת נשיא טכנולוגיות כוללים יתרונות נוספים וייחודיים. מערכת השעות של לימודי הקורסים השונים גמישה במיוחד, כאשר כל תלמיד בוחר את הימים והשעות הנוחים לו מתוך שעות הפעילות הרבות של בית הספר בגרות בקלות. בנוסף, כל תלמיד מקבל ערכת לימוד בעת ההרשמה, מתרגל את נושאי הלימוד בעזרת לומדות מקצועיות, וישנה הקפדה רבה בעת בחירת חומרי העזר השונים לשם הקלה על התלמידים והבטחה של לימודי הכנה לבגרות יעילים וידידותיים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?