בית הספר לקולנוע מעלה

לימודי קולנוע וטלוויזיה

חוגים נוספים במכללה

בית הספר מעלה מציע לימודי קולנוע וטלוויזיה איכותיים, בתחום העלילתי ובתחום התיעודי גם יחד.
בית הספר מעלה ממוקם בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודי קולנוע - בית הספר מעלה
מסלול מלא - מגמת בימוי והפקה
מסלול יום בשבוע - מגמת תסריטאות

בית הספר מעלה נמנה עם בתי הספר המובילים בארץ של לימודי קולנוע וטלוויזיה, וזאת הודות לסגל המורים האיכותי אשר נמנה עם מיטב האנשים בתעשייה. הסטודנטים של לימודי בימוי והפקה או לימודי תסריטאות נהנים מניסיונם העשיר של המורים, וזוכים לליווי אישי ומעצים במקביל לרכישת ידע תיאורטי ומקצועי נרחב. שילוב ייחודי זה מבטיח כי סרטי הגמר של בוגרי בית הספר מעלה זוכים לפרסים חשובים והצלחה בינלאומית, וכי הבוגרים ישתלבו בכל תחומי התקשורת.

לימודי קולנוע וטלוויזיה בבית הספר לקולנוע מעלה מקנים כלים מקצועיים ייחודיים לסטודנטים, על ידי סדנאות, ימי עיון, ומפגשים עם יוצרים מהארץ ומהעולם. באמצעות ההכשרה המקיפה, הסטודנטים מביאים אל המסך הגדול קולות וצבעים חדשים, אשר אינם זוכים לחשיפה אובייקטיבית במדיומים אחרים.

חשיבות מיוחדת ניתנת לפן הוויזואלי של הסרטים, מהבחינה הטכנית והרעיונית גם יחד. הסטודנטים של לימודי קולנוע וטלוויזיה בבית הספר לקולנוע מעלה עומדים בפני אתגרים אמנותיים ומחשבתיים, וזאת בכדי לפתח כלים מקצועיים לשם העברת מסרים חשובים באמצעים שאינם פוגעניים, אלימים או בוטים כלפי הצופים. במקביל להקפדה על הפן הוויזואלי, הציוד הטכני בבית הספר מעלה היא החדיש ביותר, על מנת להגיע למקצועיות ואיכות גבוהים במיוחד.

כחלק מתפישת העולם של בית הספר לקולנוע מעלה, דגש חשוב נוסף הוא על התרבות היהודית לדורותיה. הסטודנטים מעודדים לחפש ולנסח, תוך שימוש בפרספקטיבה ישראלית עכשווית, מהו קולנוע יהודי. התנ"ך באמנות הפלסטית, דמויות בתנ"ך, מקורותיו היהודיים של עגנון וקורסים על תרבות המערב הם רק חלק מהנושאים המרתקים אליהם נחשפים הסטודנטים של לימודי קולנוע.

ירושלים זוכה לפריחה רבה בשנים האחרונות, וצעירים רבים חוזרים אליה. לימודי קולנוע בבית הספר מעלה מבטיחים כי הסטודנטים זוכים להווי משפחתי וחברתי, וזאת לצד לימודים אינטנסיביים ומקצועיים. בית הספר לקולנוע מעלה ממוקם בבניין ירושלמי עתיק, המוסיף נופך ייחודי לאווירת הלימודים בבית הספר.

פריחתה של ירושלים כעיר סטודנטים, והמגוון המיוחד של מורי ותלמידי "מעלה" מוסיף ללימודים האינטנסיביים הווי משפחתי וחברתי שניתן לחוש בו מייד בכניסה לבניין הירושלמי העתיק של "מעלה".

 

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?