מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה

לימודי תואר ראשון במדעי המחשב

חוגים נוספים במכללה

מכללת רמת גן הוקמה לפני שני עשורים כמרכז הלימודים הראשון של האוניברסיטה הפתוחה, ומאז היא מהווה את המרכז הגדול והוותיק ביותר של האוניברסיטה הפתוחה. האוניברסיטה הפתוחה מציעה לימודי תואר ראשון במדעי המחשב יוקרתיים ומבוקשים, המאפשרים להשתלב בתפקידי מפתח בתעשיית ההיי טק המתפתחת.

תוכנית הלימודים של מכללת רמת גן הינה תוכנית הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה
התואר המוענק הינו תואר של האוניברסיטה הפתוחה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי מדעי המחשב לתואר B.Sc. של מכללת רמת גן מקנים לסטודנטים ידע תיאורטי עשיר, לצד התנסות מעשית מגוונת. שילוב ייחודי זה מאפשר לסטודנטים להכיר בצורה מעמיקה גם את שפות התכנות השונות, וגם את התיאוריות השונות העומדות מאחורי עולם המחשבים. לימודי תואר ראשון במדעי המחשב במכללת רמת גן מציעים תנאים של מכללה ובכלל זה יחס אישי וליווי לאורך כל הלימודים, תוך שמירה על רמת לימודים אקדמית ובאיכות גבוהה במיוחד.

בעידן המודרני של היום, מחשבים נמצאים בשימוש בכל תחום של החיים. משום כך, לימודי תואר ראשון במדעי המחשב במכללת רמת מקיפים נושאים רבים המשיקים לנושא, דוגמת כלכלה, חינוך, פסיכולוגיה, ניהול ועוד. קשת נושאים רחבה זו מאפשרת לסטודנטים לבחור את התחום המעניין אותו ביותר מתוך היכרות קרובה עם מניפה רחבה של תחומי ידע. יתרון נוסף של לימודי תואר ראשון במחשבים הנוגעים למגוון נושאים הוא פיתוח ראייה מרחבית וכלל מערכתית, המאפשרת להשתלב במקומות עבודה מגוונים בתפקידי מפתח.

תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת גן כוללים תעודת בגרות מלאה, תעודת סיום של מכינה אוניברסיטאית או תעודה שוות ערך, כאשר מועמדים בני 30 ומעלה פטורים מהצגת תעודה. חשוב לציין כי ייחודה של האוניברסיטה הפתוחה מתבטא בכך שאינה מציבה תנאי קבלה מיוחדים ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב, בניגוד למוסדות לימוד אחרים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?