מכללת רמת גן של האוניברסיטה הפתוחה

לימודי תואר ראשון בראיית חשבון וחשבונאות

חוגים נוספים במכללה

מכללת רמת גן הוקמה לפני שני עשורים כמרכז הלימודים הראשון של האוניברסיטה הפתוחה, ומאז היא מהווה את המרכז הגדול והוותיק ביותר של האוניברסיטה הפתוחה. האוניברסיטה הפתוחה מציעה לימודי תואר ראשון בראיית חשבון יוקרתיים ומבוקשים, המאפשרים להשתלב בתפקידי מפתח במגוון מגזרים במשק.

תוכנית הלימודים של מכללת רמת גן הינה תוכנית הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה
התואר המוענק הינו תואר של האוניברסיטה הפתוחה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי חשבונאות לתואר B.A של מכללת רמת גן מקנים לסטודנטים ידע תיאורטי עשיר. לימודי תואר ראשון בראיית חשבון במכללת רמת גן מציעים תנאים של מכללה ובכלל זה יחס אישי וליווי לאורך כל הלימודים, תוך שמירה על רמת לימודים אקדמית ובאיכות גבוהה במיוחד.

מכללת רמת גן פיתחה תוכנית ייחודית ללימודי תואר ראשון בחשבונאות, הכוללת נושאים רבים המשיקים לנושא וזאת לצד ידע עיוני ופרקטי מקיף ועדכני. משפטים, ביקורת פנימית, ניהול פיננסי, ביקורת חשבונות, ניהול תקציבים, חשבונאות פיננסית, חשבות, גזברות, ייעוץ השקעות, ניהול כללי, בנקאות ומיסים הם רק חלק מלימודי תואר ראשון בראיית חשבון במכללת רמת גן. קשת נושאים רחבה זו מאפשרת לסטודנטים לבחור את התחום המעניין אותו ביותר, מתוך היכרות קרובה עם מניפה רחבה של תחומי ידע. יתרון נוסף של לימודי תואר ראשון בחשבונאות הנוגעים למגוון נושאים הוא פיתוח ראייה מרחבית וכלל מערכתית, המאפשרת להשתלב במקומות עבודה מגוונים בתפקידי מפתח.

חשוב לציין כי ייחודה של האוניברסיטה הפתוחה מתבטא בכך שאינה מציבה תנאי קבלה מיוחדים ללימודי תואר ראשון בראיית חשבון, בניגוד למוסדות לימוד אחרים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?