מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה

לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול

חוגים נוספים במכללה

מכללת רמת גן הוקמה לפני שני עשורים כמרכז הלימודים הראשון של האוניברסיטה הפתוחה, ומאז היא מהווה את המרכז הגדול והוותיק ביותר של האוניברסיטה הפתוחה. האוניברסיטה הפתוחה מציעה לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול יוקרתיים ומבוקשים, המאפשרים להשתלב בתפקידי מפתח במגוון מגזרים במשק.

תוכנית הלימודים של מכללת רמת גן הינה תוכנית הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה
התואר המוענק הינו תואר של האוניברסיטה הפתוחה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר B.Sc. של מכללת רמת גן מקנים לסטודנטים ידע תיאורטי עשיר, לצד התנסות מעשית מגוונת. שילוב ייחודי זה מאפשר לסטודנטים להכיר בצורה מעמיקה גם את תחום ניהול ההון האנושי, וגם את התיאוריות העומדות מאחורי שיטות ייצור השונות. לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול במכללת רמת גן מציעים תנאים של מכללה ובכלל זה יחס אישי וליווי לאורך כל הלימודים, תוך שמירה על רמת לימודים אקדמית ובאיכות גבוהה במיוחד.

בעידן המודרני של היום, מנהלים נדרשים לבקיאות רבה בנושאים שונים. משום כך, לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול במכללת רמת מקיפים נושאים רבים המשיקים לנושא, דוגמת כלכלה, מחשבים, ניהול ועוד. קשת נושאים רחבה זו מאפשרת לסטודנטים לבחור את התחום המעניין אותו ביותר מתוך היכרות קרובה עם מניפה רחבה של תחומי ידע. יתרון נוסף של לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול הנוגעים למגוון נושאים הוא פיתוח ראייה מרחבית וכלל מערכתית, המאפשרת להשתלב במקומות עבודה מגוונים בתפקידי מפתח.

תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת גן כוללים תעודת בגרות מלאה, תעודת סיום של מכינה אוניברסיטאית או תעודה שוות ערך, כאשר מועמדים בני 30 ומעלה פטורים מהצגת תעודה. חשוב לציין כי ייחודה של האוניברסיטה הפתוחה מתבטא בכך שאינה מציבה תנאי קבלה מיוחדים ללימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, בניגוד למוסדות לימוד אחרים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?