המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

לימודי ארץ ישראל לתואר ראשון רב תחומי

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נמצאת במקום קסום על שפת הכנרת, דבר המבטיח תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל רב תחומי איכותיים ומעשירים, בפיקוח אקדמי של אוניברסיטת בר אילן.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון רב תחומי בלימודי ארץ ישראל בחסותה של אוניברסיטת בר אילן, של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן הינו מסלול לימודים מרתק, המשלב בין ידע אקדמי מעמיק וסיורים בשטח. המטרה המרכזית של לימודי ארץ ישראל לתואר ראשון רב תחומי הינה הקניית כלים מקפיים בתחום ידיעת ארץ ישראל מנקודות מבט מגוונות, ובכלל זה היסטוריה, גיאוגרפיה וארכיאולוגיה. במהלך הלימודים הסטודנטים של המכללה אקדמית כנרת בעמק הירדן רוכשים מיומנויות מעשיות בתחומי חבלי הארץ הארץ, גיאוגרפיה התיישבותית, גיאוגרפיה פיזית, אתר ההיסטוריה והעתיקות של ישראל, וכמובן טבע הארץ.

תוכנית לימודי תואר ראשון רב תחומי בלימודי ארץ ישראל בחסותה של אוניברסיטת בר אילן במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן עשירה ומרתקת, וכוללת שיעורים אקדמיים פרונטאליים לצד סיורים לימודיים. בנוסף, במהלך הלימודים הסטודנטים זוכים להשתתף בחפירות ארכיאולוגיות, ומיישמים בצורה מעשית את החומר הנלמד. לאחר סיום לימודי תואר ראשון רב תחומי בלימודי ארץ ישראל בחסותה של אוניברסיטת בר אילן הבוגרים משתלבים במגוון רחב של מקומות תעסוקה, ובכלל זה רשות העתיקות, בתי ספר שדה, מוסדות חינוכיים, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?