המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

תואר ראשון רב תחומי בחינוך

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נמצאת במקום קסום על שפת הכנרת, דבר המבטיח לימודי תואר ראשון בחינוך המשלבים בין רמה אקדמית גבוהה יחד עם חווית לימודים ייחודית, באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מבטיחים לסטודנטים שילוב ייחודי בין רמת לימודים אקדמית גבוהה, מרצים איכותיים מהשורה הראשונה, וחווית לימוד אישית בכיתות קטנות. כיום ישנו ביקוש רב לאנשי חינוך והוראה איכותיים ומקצועיים, ולימודי תואר ראשון בחינוך מקיפים קשת רחבה של נושאים ותחומי מחקר, המקנים את הידע הדרוש על מנת להשתלב במגוון משרות במערכת ההוראה הפורמאלית והבלתי פורמאלית.

לימודי חינוך במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן אורכים שלוש שנים, ומקנים תעודת תואר ראשון בחינוך באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן. תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן כוללים ממוצע בגרות של 85 ומעלה, או ממוצע של 78 בבגרות וציון של 500 לפחות בפסיכומטרי. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי קבלה אלה, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם אקדמית ולשפר את ציוניהם.

תוכנית לימודי תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מגוונת ונרחבת, ומתמקדת ביסודות החינוך. תולדות החינוך, הטכנולוגיה בחינוך, יסודות בסוציולוגיה חינוכית, הערכת הישגים, שיטות מחקר איכותניות, סדנא לתוכניות לימוד, טכנולוגיה בחינוך, אוריינות המדיה, פסיכולוגיה של התפתחות האישיות והלמידה, חידושים ושינויים בארגוני חינוך, מבוא לחינוך בחברה רב תרבותית, למידה ומכניזם של שינוי, התפתחות האדם בראי האמנויות וחינוך בלתי פורמאלי הם רק חלק מלימודי תואר ראשון בחינוך.

לאחר סיום לימודי תואר ראשון בחינוך באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן ניתן להשתלב במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית, מתנ"סים, ועוד. אפשרות נוספת היא לימודי תעודת הוראה, המאפשרים לעבוד בהוראה. רבים בוחרים בלימודי תואר שני בחינוך וייעוץ חינוכי, תואר שני במשפטים, או תואר שני במדעי החברה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?