המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

המרכז לאמנויות

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נמצאת במקום קסום על שפת הכנרת, דבר המבטיח לימודי לימודי אמנויות במסגרת המרכז לאמנויות חוויתיים ומהנים במיוחד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים במרכז לאמנויות - מכללת כנרת בעמק הירדן
פרקים בתולדות האמנות
אמנות ישראל
הומור וקולנוע
צורפות
עיצוב וצבע
סדנת אמן
מידו מימד לתלת מימד
תיאטרון בובות ככלי חינוכי
פיסול בנייר בובות נייר
רהיטי קרטון תכנון וביצוע
עיצוב בחרוזי זכוכית
ויטראז"
צריבה וציור על עץ
קרמיקה עיצובית באבניים
פיסול ועיצוב בחומר קרמי
הטכנולוגיה של הקרמיקה
גרפיקה ממוחשבת
צילום שחור לבן
רוח החומר-טכניקות ויישומים בהוראת אמנות
עיצוב אמנותי בטקסטיל
קורס למדריכי תעסוקת קשישים
סוגיות בחינוך בראי הקולנוע
לימודי תעודה באמנויות
הכשרת מדריכי אמנות
לימודי תעודה באמנויות
הדרכת נוער, מבוגרים וקשישים, במערכות החינוך הבלתי פורמלי
מדריך מוסמך לאמנות - מסלול לימודים דו-שנתי
מדריך מוסמך בכיר לאמנות - מסלול לימודים תלת שנתי

המרכז לאמנויות במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מציע קשת רחבה של לימודי אמנויות איכותיים, המשלבים חוויה ויצירה יחד עם רמת לימודים אקדמית ומוקפדת. לימודי תעודה והשתלמויות באומנויות השונות במרכז לאמנויות של המכללה האקדמית כנרת מציעים אפשרות להיחשף לתחומי יצירה מרתקים וחדשניים, ומיועדים לקהל הרחב המשתלב בלימודי אמנות לשם העשרה והגשמה עצמית, כמו גם לאלה המבקשים לרכוש השכלה מקצועית בתחומי האמנויות השונים ולעסוק בכך בתור מקצוע ופרנסה משניים או עיקריים.

לימודי אמנויות במרכז לאמנויות של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מסייעים לפיתוח של כשרון וטעם אישיים, וזאת על ידי חוויה של יצירה ומעוף, המלווים בהגשמה עצמית וסיפוק אישי ומקצועי. לרשות הסטודנטים במרכז לאומנויות עומד קמפוס לימודים מרווח ואיכותי, ובכלל זה צוות הוראה מקצועי ומיומן הנמנה על המובילים התחום. 

המרכז לאומנויות - מרכז ללימודי אמנות במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מציע לימודי אמנות במגוון מסלולים, ובכלל זה לימודי העשרה אמנות, קורסי אמנות, הכשרות אמנות, לימודי תעודה אמנות, ועוד. לימודי אמנות במרכז לאומנויות מוצעים בשני מוקדים עיקריים, הכוללים קורסים כלליים לקהל הרחב וכן קורסי הכשרה מקצועית. לימודי אמנויות לקהל הרחב כוללים קורסים עיוניים בתחומי האמנות וסדנאות יצירה. ואילו לימודי אמנות במסגרת מקצועית כוללים לימודי הוראת אמנות והדרכת אמנות, וכן לימודים להכשרת מדריכי אמנות בסיוע מינהל התרבות, המכשיר מדריכי אמנות לעבודה בקהילה, במערכות הבלתי פורמליות.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?