המכללה האקדמית הדסה

תואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית הדסה הוקמה בשנת 1970, ומאז משמשת כמוסד אקדמאי מוביל הנותן מענה לצורכי התעשייה בתחומי הטכנולוגיה השונים. לימודי תואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת מקנים חשיבה מדעית מתקדמת, בד בבד עם יכולות מעשיות גבוהות בתחום התקשורת.
*פתיחת התוכנית קיבלה את אישור המועצה להשכלה גבוהה. הענקת התואר טעונה אישור המועצה
לא עומד בתנאי הקבלה? הרשם למכינה המיוחדת במאי ותרוויח שנה! מלא פרטים ונחזור אליך

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת פרושים על פני שלוש שנים, במתכונת של שלושה ימי לימוד בשבוע המתאימים גם לאנשים עובדים. תוכנית הלימודים מרתקת ועשירה, ומקנה ידע עיוני ומעשי גם יחד בתחומי הפוליטיקה, התקשורת, והקשר ביניהן, וכל זאת תוך התייחסות למציאות החברתית והטכנולוגית של ימינו. במהלך הלימודים הסטודנטים מתוודעים להשפעות השונות של התקשורת על עיצוב מדיניות, בניית דימויים, ועוד.

תוכנית לימודי תואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת במכללה האקדמית הדסה בירושלים עשירה ומרתקת, ומשלבת בין חומרים תיאורטיים והתנסות מעשית. תחומי הלימוד העיקריים הם תולדות האמנות, צילום עיתונות ועיתונאות, תמונה ומילה בפרסום ובתעמולה, פוליטיקה, מחקרים בתיאוריה ובהיסטוריה של הצילום, מדיניות ציבורית, אתיקה בתקשורת חזותית ותקשורת, ולאלו נוספים שיתופי פעולה עם רשויות השלטון בירושלים, כמו גם עם אמצעי התקשורת. דבר זה מבטיח לסטודנטים התנסות מעשית כבר במהלך הלימודים, ויתרון תעסוקתי מובהק עם סיומם. לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת בוגר *.B.A. בפוליטיקה ותקשורת.

דרישות הסף של לימודי פוליטיקה ותקשורת לתואר ראשון כוללות ציון 550 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית של המרכז הארצי לבחינות והערכה, או עמידה במבחן התאמה של המכללה. בנוסף, יש להציג תעודת בגרות מלאה הכוללת ציון חיובי באנגלית, ציון 85 לפחות במרכיב האנגלית בבחינה הפסיכומטרית, ולעבור ראיון אישי בחוג. חשוב לציין כי בעלי תואר אקדמי ממוסד מוכר יתקבלו על סמך בדיקת ציוני התואר.

המכללה האקדמית הדסה הינה מכללה ייחודית, המעניקה לסטודנטים של לימודי פוליטיקה ותקשורת לתואר ראשון ידע אקדמאי וכלים מעשיים בתחומים מגוונים. לימודי תקשורת צילומית לתואר ראשון משלבים בין ידע תיאורטי והתנסות מעשית, ומלווים ביחס אישי ומהסגל האקדמי האיכותי במכללה. סטודנטים במכללה האקדמית הדסה נהנים מכיתות ומעבדות מתקדמות מבחינה טכנולוגית, חיי חברה תוססים ופעילים, וגם ממערך סיוע כלכלי נרחב, הכולל הלוואות, מענקים ומלגות שונות, סיוע במציאת תעסוקה לאחר סיום הלימודים.

*פתיחת התוכנית קיבלה את אישור המועצה להשכלה גבוהה. הענקת התואר טעונה אישור המועצה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?