מכללת דאו לרפואה משלימה

ללמוד דרך הטבע

חוגים נוספים במכללה

מכללת דאו ללימודי רפואה אלטרנטיבית (הוליסטית) מציעה מגוון רחב של קורסים בתחומי הרפואה המשלימה והרפואה המערבית. לאחר לימודי רפואה משלימה במכללת דאו ניתן להשתלב בעבודה כמטפלים ברפואה משלימה, או בקליניקה/קופת חולים של רופא מערבי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימוד במכללת דאו לרפואה משלימה
טאי צי' טיפולי - השתלבות והתמזגות דינמית
שיאצו
רפואה סינית

לימודי רפואה משלימה זוכים לביקוש רב בשנים האחרונות, מצד מטפלים ברפואה סינית ומצד קהל המטפלים הכולל. מכללת דאו פיתחה קורסים ייחודיים ואיכותיים ללימודי רפואה משלימה במגוון תחומים, במגוון הסמכות, המתאימים למטפלים מתחילים ומנוסים גם יחד. מטפלים המעוניינים להתמחות בתחומים ייחודיים דוגמת רפואת ילדים או אורטופדיה, וכן מטפלים וותיקים ומנוסים אשר רוצים להתקדם מבחינה ומקצועית ולהעמיק את ידיעותיהם בתחומים ספציפיים דוגמת העמקת יכולות האבחון על פי הלשון והדופק ימצאו עניין רב בלימודי רפואה משלימה במכללת דאו.

מכללת דאו ללימודי רפואה משלימה מקפידה על מקצועיות אקדמית, המתבטאת בצוות הוראה איכותי ומקצועי, הנמנה עם טובי המטפלים והמורים בארץ. בנוסף. תוכניות לימודי רפואה משלימה הינן ברמה הגבוהה ביותר, ומתעדכנות בהתאם לקריטריונים של האגודות המקצועיות השונות. דגש מיוחד ניתן על התנסות קלינית אינטנסיבית בשנים השלישית והרביעית ללימודי רפואה משלימה במכללת דאו, ובכלל זה עבודה רבה עם מטופלים.

דגש נוסף הניתן במהלך לימודי רפואה משלימה במכללת דאו הוא על התפתחות אישית, ובכלל זה זיהוי, ניתוח וערות לתהליכים השונים העוברים על הסטודנטים, וכן יישום התובנות העולות מכך על המטופלים ועל עצמם. במהלך לימודי רפואה משלימה הסטודנטים עוברים מסע ללימוד עצמי, בנוסף להכרת חומר הלימוד. בנוסף לחומר הלימוד השוטפת הסטודנטים מתנסים בתכנים מיוחדים דוגמת עבודה בחרב ותרגול והחדרה של מחט לגוף המטופל. מכללת דאו מפתחת אצל הסטודנטים ללימודי רפואה משלימה את התובנה כי לאחר שמכירים ומבינים את נקודת הדיקור, ניתן להיכנס אליה כחרב מושחזת.

המוקד השלישי של לימודי רפואה משלימה במכללת דאו הוא עבודה ולימודים בטבע, הנובע ממיקומה המיוחד של המכללה בלב דשאים ועצים. רפואה משלימה עושה שימוש באנלוגיות מהטבע, ובכלל זה התבוננות על עונות השנה ומסלולי תנועת הכוכבים בשמים כהדגמה לתנועת האנרגיה בגוף האדם. חשוב לציין כי מכללת דאו היא המכללה היחידה בארץ אשר מלמדת גם האספקט התיאורטי של הטבע וצמחי מרפא, וגם את דרכי הגידול והעיבוד של צמחי המרפא עד לכדי תרופה המוגשת למטופל.

תוכנית לימודי רפואה משלימה במכללת דאו כוללת לצד שיעורים עיוניים והתנסות מעשית גם יציאות לשטח, וזאת כחלק מתפישת העולם של המכללה. מאפיין נוסף וייחודי ללימודי רפואה משלימה במכללת דאו הוא אווירת לימודים כפרית ונעימה, הנובעת גם ממיקומה הייחודי באזור שקט וכפרי. בנוסף, סטודנטים במכללה דאו יכולים להתגורר בקיבוצים הסמוכים, במחירים שווים לכל נפש.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?