אפקה המכללה האקדמית להנדסה

מכינה קדם אקדמית

חוגים נוספים במכללה

אפקה המכללה האקדמית להנדסה תל אביב ממוקמת בלב מתחם ההיי טק של תל אביב, ומכללת אפקה נחשבת למובילה בין המוסדות השונים ללימודי הנדסה. מכינה קדם אקדמית מאפשרת למועמדים המבקשים להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסה אך אינם עומדים בחלק מתנאי קבלה לשפר את ציוניהם, על מנת להשתלב בלימודים במכללה האקדמית להנדסה אפקה.

הלימודים התחילים בספטמבר 2013

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מכינה קדם אקדמית מסייעת למועמדים אשר אינם עומדים בחלק או בכל תנאי קבלה במכללה האקדמית להנדסה אפקה לשפר את ציוניהם, ובכך להגדיל את הסיכויים להתקבל. מטרה מרכזית נוספת של לימודי מכינה קדם אקדמית היא הקניית הרגלי חשיבה מדעיים טכנולוגיים ושיטות למידה ייחודיות למכללה האקדמית להנדסה אפקה. מכינה קדם אקדמית מקנה למעשה הזדמנות שנייה למי שאינו בעל ציונים גבוהים בבגרות ובפסיכומטרי, כחלק מתפישת העולם החברתית של המכללה האקדמית להנדסה אפקה.

לימודי מכינה קדם אקדמית במכללה האקדמית להנדסה אפקה מיועדים למתעניינים בלימודי תואר ראשון באפקה, אשר חסר להם מקצועות מסוימים בבגרות או שציון הפסיכומטרי שלהם אינו גבוה מספיק. תנאי קבלה ללימודי מכינה קדם אקדמית באפקה כוללים תעודת בגרות מלאה או חסרה מספר יחידות מצומצם, ראיון אישי, מבחן כניסה במתמטיקה, וציון פסיכומטרי או מימ"ד. חשוב לציין כי המכינה הקדם אקדמית במכללה האקדמית להנדסה אפקה פועלת בחסות ובפיקוח האגודה לקידום החינוך במשרד החינוך, והקרן לסיוע לקליטת חיילים משוחררים של משרד הביטחון.

ייעודה המרכזי של המכינה הקדם אקדמית במכללה האקדמית להנדסה אפקה הוא להוות תחליף לתעודת בגרות, למועמדים המעוניינים בלימודי תואר ראשון בהנדסה באפקה. משך הלימודים הינו שני סמסטרים על פני שנה אחת, כאשר הלימודים מתקיימים במתכונת של חמישה ימי לימוד בשבוע. לימודי מכינה קדם אקדמית כוללת מתמטיקה ברמה של 4/5 יח"ל, הכרת המחשב ברמה של 1 יח"ל, אנגלית ברמה של 4/5 יח"ל, כתיבה מדעית ברמה של 1 יח"ל ופיסיקה ברמה של 5 יח"ל, כאשר לאחר סיום המכינה הקדם אקדמית התלמידים נבחנים בבחינות פנימיות בכל המקצועות.

המכללה האקדמית להנדסה אפקה שמה לה ליעד לטפח סטודנטים ואנשי סגל בעלי ערכי אנוש, יצירתיות, יזמות ומודעות לתרבות עסקים אוניברסאלית. בנוסף, מכללת אפקה מובילה בהכשרת מהנדסים איכותיים ומיומנים, אשר מסוגלים לענות על הצרכים המשתנים של התעשייה הדינאמית ולעסוק במחקר אקדמי, ובכך להוות גורם איכותי בשוק העבודה. במכללת אפקה פועלת גם יחידה להכוון תעסוקתי, המציעה את שירותיה ללא תשלום לכלל הסטודנטים במכללה.

היתרונות הרבים של המכללה האקדמית להנדסה אפקה מתבטאים לא רק ברמת לימודים גבוהה ואיכותית וסגל מרצים מהשורה הראשונה, אלא גם ממעבדות חדישות ותכני לימוד מעודכנים בהתאם להתפתחויות האחרונות בתעשייה. בנוסף לכך, הסטודנטים זוכים ליחס אישי מהסגל האקדמי והמנהלי במכללה, הקמפוס חדיש ומרווח, מועדון הסטודנטים מציע שפע פעילויות, אגודת הסטודנטים במכללה אפקה חזקה ומסייעת, שירותי המחשוב הם מהשורה הראשונה, ואווירת הלימודים תומכת ומסייעת. בשל מיקומה של מכללת אפקה במרכז התעשייה יש גישה נוחה, וניתן להגיע באמצעות אוטובוס, רכבת, או ברכב פרטי וליהנות משירותי מגרש חנייה ללא תשלום.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?