מכללת אין ליין

לימודי ניהול וטכנולוגיות מתקדמות

חוגים נוספים במכללה

מכללת אין ליין הממוקמת במרכז הארץ הינה אחת מהמכללות המובילות בארץ ללמודי קורסים מקצועיים בתחומי הניהול והמחשבים, הכשרות והסבה מקצועית לאקדמאים. המכללה קיימת מזה 20 שנה ומתגאה בקורסים המהירים והמקצועיים שמפתחת אשר מקנים מקצוע מבוקש בתוך שישה חודשים בלבד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים ומסלולי לימוד - מכללת אין ליין:
לימודי מחשבים:
טכנאי מחשבים אישיים PC במסלול התמחות
לימודי ניהול רשתות מחשבים MCITP בהסמכת מייקרוספט

קורסי ERP פריוריטי:
קורס הכשרה לאקדמאים ביישום מערכות ERP - Priority
תוכנת פריוריטי - קורס מתכנתים
לימודי ERP Priority - למנהלי חשבונות

קורסי טכנאים:
טכנאי מערכות מיגון, תקשורת ואזעקה
טכנאי שירות קירור ומיזוג
טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים
הכשרת מדריכים למקצועות טכניים

קורסים נוספים:
ניהול מחסן ממוחשב - תעודה מטעם משרד התמ"ת. התמחות במערכת המידע פריוריטי
קורס תיקון מחשבים ניידים
לימודי עיצוב ובניית אתרים
לימודי בית חכם

מכללת אין ליין הוקמה במטרה לתת מענה לסטודנטים המעוניינים בלמודי מקצוע או עבור כאלו הזקוקים להכשרה מקצועית. המכללה מאמינה כי קורסים איכותיים, ציוד חדיש וסגל אקדמי הכולל מרצים ומורים מיומנים הם זכותו של כל סטודנט הלומד בין כתליה ולכן אינה מתפשרת באף אחד מהאלמנטים הללו. לראיה, כל כיתות הלימוד במכללה ממוחשבות ומותקן בהם הציוד הטכנולוגי העדכני והחדיש ביותר.

הקורסים של מכללת אין ליין מיועדים לקהל יעד מגוון, מסטודנטים ללא רקע אקדמי ומקצועי ועד אקדמיים המעוניינים בהסבה. מלבד לימודים ברמה גבוהה מעניקה המכללה לבוגריה עזרה במציאת עבודה והשתלבות במשק וזאת על ידי שימוש בקשריה הטובים עם הארגונים והתעשיות המובילות במשק בהן אל-על, חברות הכבלים, משרד הביטחון, תדיראן, צה"ל ועוד. השירות מתבצע דרך "השירות למעסיק" אותו מעניקה המכללה לארגונים השונים המחפשים עובדים בין בוגריה וכן בעזרת מחלקת השמה אשר מאתרת בעצמה משרות רלוונטיות.

למכללת אין ליין מספר יתרונות לא מבוטל בהם וותק של 20 שנות מצוינות אשר הפכו את המכללה לבעלת מוניטין מקצועי רב, צוות הוראה מהשורה הראשונה הנכון להעניק לסטודנטים את הכלים הרלוונטיים והפרקטיים להם נדרשים תוך חידוש מתמיד של שיטות ההוראה והתכנים, יחס אישי אשר מעניק צוות המכללה, ההנהלה וההוראה, לסטודנטים הן בזמן הלימודים והן עם סיומם וההתחייבות של המכללה לעזור לסטודנטים הזקוקים לתגבורים נוספים וזאת ללא תוספת תשלום. יתרון נוסף שחשוב לציין הוא שיתוף הפעולה של המכללה עם התעשיות, השיתוף אשר כבר הוזכר קודם לכן מאפשר לסטודנטים לעשות תקופת התמחות מעשית (סטאז') באחת מהחברות המובילות במשק, משמע, מקנה דריסת רגל מוקדמת במעגל העבודה ונותן הזדמנות ליצירת קשרים אישיים עם אנשי מפתח בתעשייה.
קמפוס המכללה נמצא באיזור המרכז - בעיר פתח תקוה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?