מכללת אוהלו בקצרין

מכינה קדם אקדמית

חוגים נוספים במכללה

מכללת אוהלו בקצרין על שם ברל כצנלסון מציעה למעוניינים בלימודי תואר ראשון בחינוך ובספורט להשתלב במכינה קדם אקדמית, על מנת לשפר את סיכוייהם לעמוד בתנאי הקבלה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בחינוך ובספורט במכללת האקדמית אוהלו בקצרין מציבים תנאי קבלה מסוימים, אשר לא כל המועמדים עומדים בהם. כחלק מתפישת העולם של מכללת אוהלו, מוצעת הזדמנות שנייה למועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה, במסגרת לימודי מכינה קדם אקדמית. מעבר להקניית דרכי חשיבה אקדמיות, לימודי מכינה קדם אקדמית מסייעים להגברת הביטחון העצמי של הסטודנט, וכן לחיזוק האמונה ביכולתו האישית.

תנאי קבלה למכינה קדם אקדמית של מכללת אוהלו בקצרין כוללים תעודת סיום של 12 שנות לפחות, ראיון קבלה, וכן הצלחה במבחן מימ"ד. שכר הלימוד במכינה הקדם אקדמית הוא אוניברסיטאי, אך לימודי קורס הכנה למבחן הפסיכומטרי מחויבים בתשלום נוסף. עם זאת, משתתפים במכינה הקדם אקדמית של מכללת אוהלו זכאים למלגות שונות, לאפשרות לשלם את שכר הלימוד על חשבון הפיקדון הצבאי, ואף להשתלב בחונכות פר"ח, בהתאם לתנאים.

משך הלימודים במכינה הקדם אקדמית של מכללת אוהלו בקצרין הינו שנה אקדמית אחת, במתכונת של חמישה ימי לימוד בשבוע. מתמטיקה, לשון, שילוב המחשב בהוראה, אנגלית, לשון והסתברות הם רק חלק מלימודי המכינה הקדם אקדמאית. בנוסף, מועמדים אשר טרם נבחנו בבחינה הפסיכומטרית, או מעוניינים לשפר את ציונים, יכולים להשתתף בלימודי קורס הכנה למבחן הפסיכומטרי במסגרת המכינה הקדם אקדמית של המכללה האקדמית אוהלו.

סטודנטים המשתתפים בלימודי מכינה קדם אקדמית מחויבים בתנאים מסוימים, בדומה לכלל הסטודנטים ללימודי תואר ראשון בחינוך וספורט במכללת אוהלו. על הסטודנטים להיות נוכחים בשמונים אחוז לפחות מהשיעורים, וכן לעמוד בבחינות הפנימיות של המכינה בציון מינימום של שמונים. בנוסף, חסרי ציון בגרות באנגלית או במתמטיקה מחויבים להשלים בגרויות אלה טרם התחלת הלימודים במכינה הקדם אקדמית. לבסוף, חובה על המעוניינים בלימודי תואר ראשון במכללת אוהלו להיבחן בבחינה הפסיכומטרית.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?