מוסדות לימודים
מכללת מנטור MENTOR
מכללת מנטור MENTOR
לימודי פוטושופ PHOTOSHOP במגוון מסלולים
מיקום בארץ: צפון
קמרה אובסקורה בית הספר לאמנות
קמרה אובסקורה בית הספר לאמנות
קמרה אובסקורה - לימודי פוטושופ
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת נשיא טכנולוגיות
מכללת נשיא טכנולוגיות
המכללה לגרפיקה, מחשבים ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן
לימודי פוטושופ Photoshop
מיקום בארץ: כנרת
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
לימודי פוטושופ Photoshop
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי פוטושופ PHOTOSHOP במגוון מסלולים
מיקום בארץ: שדרות
start
start
start - לימודי גרפיקה ממוחשבת - קורס פוטושופ
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
לימודי פוטושופ Photoshop
מיקום בארץ: עכו
תילתן
תילתן
לימודי פוטושופ Photoshop
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
בית הספר הארצי להנדסאים
בית הספר הארצי להנדסאים
בית הספר הארצי להנדסאים - לימודי פוטושופ
מיקום בארץ: קריית הטכניון - חיפה
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
מכללת אורט נצרת
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים

לימודי פוטושופ - Photoshop

תעודת העשרה בפוטושופ Photoshop

עם התפתחות הצילום הדיגיטאלי והתרחבות עולם הפרסום, תחומי העיצוב והצילום הממוחשב הפכו לאחד מהתחומים החמים ביותר. תוכנת פוטושופ Photoshop הינה אחת מהתוכנות השימושיות והידועות ביותר, בשל היכולות הרבות שלה והקלות היחסית בה ניתן להשתמש בה. לימודי פוטושופ Photoshop אפשריים כיום במגוון מכללות, וכל אחד יכול ללמוד את התחום ולעסוק בצילום ממוחשב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס פוטושופ Photoshop - מידע כללי

תוכנת פוטושופ Photoshop פותחה לפני יותר מעשרים שנה בארצות הברית, אך עדיין היא התוכנה המובילה בתחום הצילום הדיגיטאלי. על אף המתחרים הרבים, התוכנה קלה מאוד לשימוש ובעלת תכונות רבות, המקלות על לימודי התוכנה גם לאנשים ללא ידע בתחום. עם השנים פותחו מספר רב של גרסאות ואפשרויות, אפשר הפכו את תוכנת פוטושופ לבעלת מאפיינים ייחודיים וכלים ואפשרויות מתוחכמים.

תוכנת פוטושופ משמשת לעיבוד של תמונות דיגיטאליות, ובעזרת הטכנולוגיה של היום ניתן להמיר כמעט כל סוג של מידע לתמונה, ולשנות אותו. לתוכנה מספר רב של מאפיינים ותכונות ייחודיות, ההופכות אותה למבוקשת מאוד בקרב מעצבים גראפיים ומאפשרת השתלבות במספר רב של מקומות עבודה. לימודי פוטושופ כוללים עבודה רבה על מחשב, אך דורשים גם יצירתיות ודמיון, ומי שמשלב בין שתי התכונות האלה ימצא סיפוק רב בעבודה עם תוכנת פוטושופ.

לימודי פוטושופ Photoshop - משך הלימודים

לימודי פוטושופ Photoshop אפשריים כיום במספר רב של מכללות, כאשר ניתן לבחור בין קורס האורך מספר פגישות מצומצם, ובין לימודים האורכים כמה חודשים ואפילו שנה.

ללמוד Photoshop פוטושופ - מה לבדוק לפני שנרשמים?

לפני הבחירה במכללה ספציפית מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, ומיקום גיאוגרפי ונגישות של מוסד הלימודים.

קורס Photoshop - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי פוטושופ Photoshop הינה עשירה ומגוונת, וכוללת ידע רב תחומי. תחילה נערכת היכרות עם ההיסטוריה של הפוטושופ והבנת ההבדלים בין גרסאות הפוטושופ השונות, ולאחר מכן ניתן להתחיל בהכרות המעשית עם התוכנה. ראשית נלמדים נושאים טכניים כלליים, דוגמת חלונות התוכנה, סביבת העבודה, שינוי גודל תמונה, רזולוציה ומשטח עבודה, פקודות עריכה, ריטוש תמונה, עבודה בשכבות, אפשרויות תצוגה, כלי המילוי והעריכה.

לאחר ההיכרות הראשונית עם פוטושופ, לימודי הקורס מתמקדים בלימוד תכונות ספציפיות, דוגמת מודלים צבעוניים, הגברת או הפחתת ניגודיות, שינויי רוויה, ערוצי אלפא, נזילות, צריבת תמונה, אפקטים על תמונות וטקסטים, שינויי גוונים, אפשרויות שילוב תמונות, תאורה, פילטרים אומנותיים, הבלטות והצללות, עריכת צבע, שמירה לאינטרנט, ועוד. לימודי פוטושופ כוללים תרגול רב, וברוב המכללות מעמידים לרשות הסטודנטים מערכת לתרגול מונחה, וליווי של מתרגל אישי.

לימודי פוטושופ - מה עושים בסיום הלימודים?

לאחר סיום לימודי פוטושופ, כל בוגר זכאי לתעודת סיום מטעם המכללה בה למד, בהתאם לתוכנית הלימודים. ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה, דוגמת בתי הוצאה לאור, משרדי פרסום, אתרי אינטרנט, משרדי עיצוב, מערכות עיתונים, משרדי העתקות, או לפתוח עסק פרטי ולעבוד בצורה עצמאית. לימודי קורס בפוטושופ הם רק ההתחלה, ומי שרוצה להתפתח מבחינה מקצועית בתחום ממשיך ולומד את הנושא. ניתן ללמוד פוטושופ Photoshop בקורסים ארוכים וממוקדים בנושא ספציפי, ואפשרות נוספת היא לימודי צילום, לימודי עיצוב גרפי, לימודי אמנות לתואר ראשון, הנדסאי צילום ומדיה דיגיטאלית, ועוד.

שירות אישי חינם
לימודי פוטושופ - Photoshop
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?