מוסדות לימודים

לימודי ערב לתואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה

לימודי הנדסת אלקטרוניקה לאנשים עובדים

הנדסת אלקטרוניקה הינו מסלול יוקרתי ומבוקש בקרב סטודנטים רבים הנכנסים בשעריה של האקדמיה המעניק לבוגריו מקצוע נחשק ופותח דלתות במגוון רחב של מקצועות טכנולוגיים.

בואו לקרוא אודות לימודי ערב בהנדסת אלקטרוניקה – לימודים לאנשים עובדים – תנאי הקבלה, נושאי הלימוד, התעודה המתקבלת וכיווני התעסוקה העתידיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

הנדסת אלקטרוניקה לימודי ערב – רקע כללי
במציאות המודרנית בת זמננו, בה הטכנולוגיה שולטת בכל תחום ותחום בחיינו, קיים צורך הולך וגדל למהנדסים איכותיים, מיומנים ומקצועיים המופקדים על פיתוחם וייצורם המוצלח של רכיבים אלקטרוניים ומערכות אלקטרוניות מתקדמות. מסלול לימודי ערב להנדסת אלקטרוניקה הינו מסלול מאתגר, יוקרתי ומספק המעניק למשתתפיו השכלה אקדמית מעמיקה ומקיפה להתמודדות עם בעיות שונות ומורכבות בתחומי ההתקנים, המחשוב, התקשורת ועיבוד האותות.

לימודי ערב הנדסת אלקטרוניקה לאנשים עובדים – האם לימודי ערב מתאימים לכם?
נהוג לחשוב כי לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון, הינם נחלתם הבלעדית של צעירים, משוחררי צבא, חסרי קריירה הסובלים מעודף זמן אותו יוכלו להקדיש ל 4 שנים המאופיינות בלימודים אינטנסיביים תובעניים, שאינם מאפשרים עבודה, זמן פנוי ו/או חיים עצמאיים ללא עזרתם של ההורים. אך לא כך הדבר! מכללות רבות בישראל מציעות לימודי הנדסת אלקטרוניקה איכותיים, מקצועיים ולא פשרות הזהים בתכניהם לאלה הנלמדים במסלול הבוקר הסטנדרטי ופונים באופן ספציפי לפלח אוכלוסייה גדול של הורים לילדים קטנים, אנשי קריירה האוחזים במשרה מלאה או אנשי עסקים שמסלול לימודי ערב הינו המענה לבעיות הטכניות שתוארו לעיל וסולל את הדרך הבטוחה לרכישת השכלה גבוהה בתחום יוקרתי, מאתגר ומבוקש כהנדסת אלקטרוניקה, כזה הפותח דלתות מחד ומרחיב את אפשרויות התעסוקה מאידך

לימודי ערב בהנדסת אלקטרוניקה – לימודים לאנשים עובדים – השילוב בין עבודה ולימודים
הסיבה לקיומם של לימודי הנדסת אלקטרוניקה בשעות הערב הינה כדי לאפשר למשתתפיה לשלבם בשגרת היום העמוסה שלהם הכוללת עבודה במשרה מלאה או חלקית, ניהול עסק או גידול ילדים קטנים מבלי שאחד מהללו יפגע. הדבר מייצר בוודאות צמיחה אישית, מקצועית וכלכלית ומניע להתקדמות בחיים.

לימודי ערב הנדסת אלקטרוניקה - תנאי הקבלה:
תנאי הקבלה ללימודי ערב לתואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה משתנים ממוסד לימודי אחד למשנהו. יחד עם זאת ברוב המוסדות דורשים תעודת בגרות מלאה, מתמטיקה ברמה של 4-5 יחידות לימוד ומקצוע ריאלי כלשהו מורחב, אנגלית ברמה גבוהה וציון פסיכומטרי.

לימודי ערב הנדסת אלקטרוניקה - משך לימודים 
משך הלימודים במסלול לימודי ערב לתואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה משתנה בין מוסד למוסד, בדרך כלל, משך הלימודים הינו בהיקף של 4-5 שנות לימוד, כל שנה 3 סמסטרים – כולל סמסטר קיץ לאורך כל תקופת הלימודים.

שירות אישי חינם
לימודי ערב לתואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?